[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  نخستین گوشی.های هوشمند مجهز به نسخه Symbian Anna سیستم.عامل نوکیا که با نام.های E6 و X7 که نخستین بار در آوریل سال جاری معرفی شدند هم.اکنون در حال ورود به بازار هستند و پیش.فروش آن.ها آغاز شده است.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) گوشی E6 که در سری E محصولات نوکیا به تولید رسیده است شامل نمایشگر لمسی بزرگ و صفحه.کلید QWERTY ثابت می.شود و نوکیا اعلام کرده است که در این اقدام به صورت همزمان آن را در مناطق اروپا، اوراسیا، آسیا/پسیفیک، خاورمیانه و آفریقا عرضه خواهد کرد.

  شعبه شرکت نوکیا در آلمان توضیح داد که پیش.فروش این گوشی را با قیمت 492 یورو آغاز کرده و این در حالی است که گوشی مذکور در ایتالیا با قیمت 399 یورو فروخته می.شود. شعبه بریتانیایی نوکیا نیز خاطرنشان ساخته که مدل قفل نشده این گوشی را با قیمت 349 پوند می.فروشد.

  گوشی هوشمند X7 شامل نمایشگر لمسی 4 اینچی AMOELD می.شود که همزمان وارد اروپا، اوراسیا، چین،. هند و منطقه آسیا/پسیفیک شده است. این گوشی در کشور آلمان با قیمت 459 و در ایتالیا با قیمت 429 یورو پیش.فروش می.شود. به زودی فروش این دو محصول در دیگر کشورهای جهان آغاز خواهد شد.  موضوعات مشابه: