عرضه گوشی جدید شرکت HTC با دوربین دیجیتالی 12 مگاپیکسلی
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  این تصویر کوچک شده است. برای مشاهده سایز واقعی بر روی اینجا کلیک کنید.[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  "اِلدار مورتازین" از سرشناس.ترین کارشناسان فناوری دنیا تصاویری را از گوشی جدید شرکت HTC منتشر کرده که تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد آن منتشر نشده است و هنوز نام آن نیز به درستی مشخص نیست.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی هوشمند جدید مجهز به سیستم.عامل ویندوز فون 7 شده و برای آن دوربین دیجیتالی 12 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. علاوه بر عکس.های منتشر شده از این گوشی هوشمند جدید یک فایل ویدیویی برای معرفی این محصول منتشر شده است که در آن نشان می.دهد نسخه جدید عرضه شده از سیستم.عامل موبایلی مایکروسافت موسوم به Mango 7.1 روی این گوشی نصب است.

  این گوشی هوشمند از نظر ظاهری شباهت زیادی به HTC Trophy دارد و به صورت بسیار باریک.تر و همراه با بدنه استیل طراحی شده است.

  تصاویر منتشر شده از این محصول حاکی از آن هستند که گوشی جدید شرکت HTC شامل دوربین دیجیتالی 12 مگاپیکسلی می.شود و بر این اساس این نخستین گوشی هوشمند جهان خواهد بود که با این دوربین دیجیتالی به دست کاربران می.رسد. این مسئله به آن معنا خواهد بود که نخستین گوشی هوشمند جهان با دوربین 12 مگاپیکسلی به سیستم.عامل ویندوز فون 7 مجهز شده که این نیز یک رقابت با سیستم.عامل اندروید محسوب می.شود.

  پیش از این شایعاتی مبنی بر تولید گوشی هوشمند دیگری در شرکت HTC موسوم به Bresson منتشر شده بود که گفته می.شد قرار است این محصول با دوربین 16 مگاپیکسلی به تولید برسد.  موضوعات مشابه: