سیستم.عامل موبایلی iOS 5 اپل این هفته معرفی می.شود
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  این تصویر کوچک شده است. برای مشاهده سایز واقعی بر روی اینجا کلیک کنید.[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  شرکت اپل طی هفته جاری کنفرانس توسعه.دهندگان محصولات خود موسوم به WWDC 2011 را در تاریخ 6 ژوئن برگزار می کند و مراکز خبری از مدت.ها قبل پیش.بینی.ها و گمانه.زنی.های خود را در مورد این کنفرانس آغاز کرده.اند که در این خصوص این شرکت تایید کرده که سخنرانی اصلی و اولیه کنفرانس را "استیو جابز"(Steve Jobs) مدیرعامل اپل انجام خواهد داد و پس از او دیگر مدیران ارشد شرکت صحبت خواهند کرد.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) قرار است در این کنفرانس نسخه آتی سیستم.عامل Mac OS X با نام Lion معرفی شود. همچنین اپل قصد دارد سرویس سازمانی جدید خود مبتنی بر فضای پردازش ابری را با نام iCloud معرفی کند و البته مهم.تر از این موارد، قرار است که نسخه آتی سیستم.عامل موبایلی این شرکت با نام iOS 5 معرفی شود.

  این سیستم.عامل جدید که به طور کامل با سرویس iCloud در ارتباط است، امکان اجرای برنامه.های مختلف و انجام کارهای فراوان به صورت همزمان را برای کاربر فراهم می.کند و شرکت اپل سیستم هشداردهنده پیشرفته.ای را برای آن در نظر گرفته است.

  قرار است که با پایان یافتن این کنفرانس شرکت اپل این سیستم.عامل موبایلی جدید را در اختیار مراکز توسعه.دهنده نرم.افزاری بگذارد تا آزمایش.های لازم روی آن انجام گیرد و از هم.اکنون برنامه.های مربوط به آن برای فروشگاه اینترنتی App Store تولید شود.  موضوعات مشابه: