[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  در روز 2 مارس کمپانی اپل -- یکی از مطرح ترین سازندگان گوشی های هوشمند - دعوی ثبت اختراعی را بر علیه کمپانی htc به دادگاه ایالتی delaware و نیز به کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده عرضه نمود. مطابق آنچه کمپانی اپل در شکایت خود به کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده اقامه نموده «کمپانی htc بدون در اختیار داشتن مجوز مربوطه اقدام به ساخت، انجام واردات و فروش فناوری های توسعه یافته توسط کمپانی اپل نموده است که این فناوری ها توسط حق اختراع هایی که به کمپانی اپل و یا شرکت های تابعه متعلق به این کمپانی تعلق دارند محافظت شده اند.» در کل کمپانی اپل 20 حق اختراع را برشمرده که htc اقدام به نقض آنها نموده است.
  کمپانی htc پس از سال ها انجام سفارشات برون سپاری دیگر کمپانی ها -- نظیر پالم -- برای تولید گوشی ها و وسایل الکترونیکی، از سایه آنها بیرون آمد و توانست برند خود را مطرح نماید. پیتر چو مدیر عامل htc می گوید: «ما با تواضع کارهای بزرگی را انجام می دهیم. ما اجازه می دهیم تا کارهایمان بلندتر از خودمان سخن بگویند.»
  با افزایش تولید و فروش گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید گوگل توسط htc، این کمپانی تایوانی رقیب جدی تری برای اپل و دیگر کمپانی های تولید کننده گوشی موبایل شده است. گوشی های جدید این کمپانی -- نظیر گوشی desire -- از نظر مشخصات سخت افزاری گوی سبقت را از گوشی iphone 3gs اپل ربوده اند و در عین حال واسط کاربری آنها بهبود یافته به گونه ای که از کارآیی تقریباً همسنگ با گوشی iphone 3gs برخوردار است.

  موضوعات مشابه: