[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  باشگاه اسب دوانی دبی : یکی از جاذبه های گردشگری دبی باشگاه اسب دوانی است. اینباشگاه اسب دوانی ، یکی از بزرگترین ورزشگاه های دنیا است که هر ساله مسابقات بزرگاسب دوانی در آن اجرا می شود . پروژه باشگاه اسب دوانی دبی در سال ۱۹۸۱ میلادیآغاز شد و فعالیت های خود را گسترش داد و بعد از ۱۰ سال ، باشگاه اسب دوانی دبی بهنام ” میدان ” توانست پذیرای مسابقات اسب دوانی در سطح جهان باشد ! این باشگاه ۶۰هزار صندلی برای علاقه مندان به تماشای مسابقات اسب دوانی در نظر گرفته که تمامطول ۲۴۰۰ متری مسیر مسابقه را پوشش می دهد .
  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید
  دارای ۲۸۵ سوییتمدرن برای اقامت علاقه مندان به تماشای مسابقات اسب دوانی است . آیا تا کنون باتور دبی صفر کرده اید؟ این ورزش بسیار سالم و مهیج را با
  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید
  نیزمی توانید تجربه کنید. همچنین باشگاه سوار کاری و اسب دوانی دبی دارای قسمتی مخصوصنگهداری از اسب های اصیل ، همراه با مربی و پرورش دهندگان بسیار ماهر می باشدبرگزاری مسابقات اسب دوانی جام جهانی در دبی مسابقات اسب دوانی جام جهانی دبی هرساله در اواخر ماه مارس در پیست “میدان” دبی برگزار می شود . کورس جام جهانی دبی (Dubai World Cup) که از سال ۱۹۹۶ تاکنون برگزار می شود ،گران ترین مسابقه اسبدوانی در جهان محسوب می شود . در سال ۲۰۱۳ مسابقات اسب دوانیبا جایزه در دور نهایی به مبلغ ۱۰ میلیون دلار برای اسب های برتر ، گران ترینمسابقه اسب دوانی در سراسر جهان نام گرفت . در این مسابقات یک مسیر ویژه مخصوص اسبهای عرب و اصیل با جایزه ۶ میلیون دلاری برای مقام اول به طول ۲۰۰۰ متر در نظرگرفته شد . گردشگران و علاقه مندان به این ورزش از مدت ها قبل برای دیدن اینمسابقات اقدام به رزرو بلیت می نمایند .