روز گذشته در جلسه ای که با حضور رحمت الله حافظی، مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی و دکتر شیخ الاسلامی سرپرست وزارت رفاه و تامین اجتماعی برگزار شد مدیرعامل شرکت تامین تله کام برکنار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی "شستا" به عنوان سرپرست، هدایت این شرکت را به عهده گرفت. به گزارش فناوران هم اکنون تودیع ذبیح الله فیض آبادی در حال برگزاری است و از این پس محمد علی یزدانجو مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی "شستا" به عنوان سرپرست مدیریت اپراتور سوم تلفن همراه را تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید به عهده می گیرد.
همچنین سید ابولحسن فیروز آبادی نیز از سمت ریاست هیات مدیره شرکت تامین تله کام برکنار و از این پس به عنوان جانشین سرپرست شرکت تامین تله کام که محمد علی یزدانجو باشد در این مجموعه همکاری خواهد کرد.
طبق اطلاعات رسیده محمدهادی زاهدی وفا عضو هیات مدیره و علی اصغر عمیدیان دیگر عضو هیات مدیره ابقا شدند و حمید فرنگ به عنوان عضو جدید هیات مدیره انتخاب شد.
در حال حاضر از ابقای محمدرضا پاکروان و اکبر آبکار از دیگر اعضای هیات مدیره تامین تله کام اطلاع درستی در دست نیست.
براساس شنیده ها احتمالا علی اصغر عمیدیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ارتباطات تامین شمس نوین (تامین .تله.کام) انتخاب شود.
لازم به ذکر است عباس زارع نژاد، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی در گفت و گو با فناوران این خبر را تایید کرد.

موضوعات مشابه: