انتشار نخستین تصاویر گوشی دوسیم.کارته C2-02 نوکیا


[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  پایگاه.های خبری جدیدترین تصاویر مربوط به جدیدترین محصولات شرکت نوکیا موسوم به C2-02 با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم.کارت را منتشر کردند.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این محصول که در خانواده گوشی.های هوشمند طبقه.بندی نمی.شود، علاوه بر پشتیبانی همزمان از دو سیم.کارت می.تواند از شبکه بی.سیم Wi-Fi، گیرنده ماهواره.ای مسیریاب GPS و شبکه مخابراتی 3G پشتیبانی کند که البته از دیگر امکانات ارتباطی آن می.توان به پشتیبانی از EDGE و بلوتوث در آن اشاره کرد.

  برای این گوشی دوربین دیجیتالی 2 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است که به همراه سیستم ویژه پخش فایل.های صوتی، رادیو FM و جک استاندارد 5/3 میلیمتری برای هدفون.ها به دست کاربران می.رسد.

  گوشی دوسیم.کارته C2-02 نوکیا نمایشگر نسبتا بزرگی را با کیفیت QVGA TFT در خود جا داده است و اطلاعات در آن از طریق فناوری بلوتوث یا کابل USB جابه.جا می.شوند.  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  این گوشی صفحه.کلید سخت.افزاری کشویی دارد و در اصل نخستین گوشی تولید شده در شرکت نوکیا محسوب می.شود که ضمن پشتیبانی همزمان از دو سیم.کارت به نمایشگر لمسی و صفحه.کلید سخت.افزاری نیز مجهز شده است. این محصول 115 گرم وزن دارد و طول.، عرض و ضخامت آن به.ترتیب 103، 4/51 و 17 میلیمتری اعلام شده است.  موضوعات مشابه: