نخستین گوشی هوشمند لمسی دوسیم.کارته نوکیا معرفی شد[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  نخستین گوشی ساخته شده در نوکیا از سری محصولات Touch و Type با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم.کارت به صورت غیرمنتظره معرفی شد.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) تصاویر این گوشی که با نام C2-06 و به گفته برخی منابع C2-02 شناخته می.شود، در وبلاگ Nokia Conversation معرفی شد. اگرچه همراه با این تصاویر هیچ مشخصاتی مربوط به این محصول اعلام نشده است، اما کارشناسان از روی این تصاویر توانسته.اند تا اندازه.ای مشخصات این گوشی را پیش.بینی کنند.

  لازم به ذکر است که پیش از این نیز برخی منابع آگاه تصاویر مربوط به نمونه.های اولیه ساخته شده از این گوشی دوسیم.کارته را منتشر کرده بودند و توضیحاتی را در مورد مشخصات آن داده بودند.

  این گوشی که هنوز به صورت رسمی از جانب شرکت نوکیا معرفی نشده است، صفحه.کلید سخت.افزاری شماره.ای را که به صورت کشویی از قسمت پایین گوشی باز می.شود در خود جا داده است و نوکیا برای آن دوربین دیجیتالی 2 مگاپیکسلی در نظر گرفته است.

  هنوز به درستی مشخص نشده است که نوکیا چه زمانی این محصول را به صورت رسمی معرفی می.کند، اما برخی منابع آگاه اعلام کرده.اند که این گوشی تابستان امسال به دست کاربران می.رسد.


  موضوعات مشابه: