اعضاي يك باند كيف.قاپي و شرارت كه به اتهام تصادف منجر به قتل دختربچه 12 ساله تحت تعقيب قرار داشتند دستگير شدند.به گزارش «جام.جم»،. چند روز پيش ماموران گشت كلانتري 140 باغ.فيض در غرب تهران با ظنين شدن به 2 سرنشين يك دستگاه موتورسيكلت، وقتي دستور توقف صادر كردند، راننده موتورسيكلت بسرعت متواري شد.
با تعقيب 2 موتورسوار توسط ماموران، آنها با رها كردن موتور وارد خانه.اي شده و در يكي از اتاق.هاي آن مخفي شدند. در پي اين ماجرا ماموران نيز با اجازه صاحبخانه وارد محل شده و هر دو سارق را دستگير كردند. چند گوشي تلفن همراه به همراه 2 كيف زنانه نيز از متهمان كشف شد.
دقايقي پس از اين ماجرا زنگ يكي از تلفن.هاي همراه كشف.شده به صدا درآمد و يكي از ماموران در پاسخگويي به تلفن متوجه شد، فردي كه با اين تلفن تماس گرفته مالباخته.اي است كه گوشي تلفن همراه او ساعتي پيش از سوي متهمان به سرقت رفته است.با تشكيل پرونده.اي در اين ارتباط، پرونده با دستور داديار موسوي در شعبه 5 دادسراي جنايي تهران براي پيگيري و تحقيقات بيشتر به پليس آگاهي ارسال شد.
قتل يك دختر
با شروع تحقيقات از سوي ماموران، متهمان اعتراف كردند از اعضاي يك باند 4 نفره هستند كه از روستاي اكبرآباد در جاده ساوه هر روز به قصد سرقت به تهران مي.آمدند.با اعتراف اين دو سارق به 50 فقره سرقت، ماموران در مرحله بعدي 2 همدست ديگر اين متهمان را شناسايي و آنها را دستگير كردند.در تحقيق از 2 متهم ديگر پرونده معلوم شد، آنها روز 13 فروردين ماه امسال پس از كيف.قاپي در حوالي اسلامشهر پس از تصادف با يك دختربچه 12ساله، او را به شدت مجروح كرده سپس از صحنه تصادف متواري شده.اند كه با انتقال اين دختر به بيمارستان، وي به علت شدت جراحات جان باخته است.
ازدواج تحميلي
با جمع.بندي اطلاعات معلوم شد، يكي از متهمان به نام سعيد از افراد شرور منطقه اكبرآباد است و چندي پيش با تهديد والدين يك دختر جوان، به زور اين دختر را صيغه 99 ساله كرده و پدر اين دختر نيز به دليل وحشت از فرد شرور، جرات اعتراض و شكايت نداشته است.
با ثبت اعترافات متهمان و گزارش تحقيقات ماموران پليس آگاهي، داديار موسوي روز گذشته تحقيق از متهمان را آغاز كرد و مشخص شد اعضاي اين باند 4 نفره كه سن آنها از 17 تا 22 سال است، هر روز به صورت گسترده در غرب تهران اموال مردم را با روش كيف.قاپي و زورگيري سرقت مي.كردند كه تاكنون تعدادي از مالباختگان شناسايي شده.اند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: