كارآگاهان پليس. آگاهي موفق به كشف صدها قطعه اسكناس تقلبي و دستگيري جاعلان سابقه.دار در شهرستان پارسيان و در استان هرمزگان شدند.به گزارش اداره اجتماعي پليس. آگاهي ناجا، سرهنگ قطب.زاده، رئيس پليس آگاهي استان هرمزگان گفت: به استناد گزارش فرماندهي انتظامي شهرستان پارسيان مبني بر كشف 220 قطعه اسكناس 10 هزار توماني و دستگيري 2 متهم در اين رابطه پرونده به پليس آگاهي ارجاع شد.
كارآگاهان مبارزه با جعل و كلاهبرداري تحقيقات خود را از متهمان دستگير شده براي شناسايي و دستگيري عاملين اصلي چاپ و توزيع اسكناس جعلي آغاز كردند.
در تحقيقات معلوم شد سرمنشأ اسكناس.ها در كازرون است. با اعزام كارآگاهان به محل و همكاري ماموران انتظامي اين شهرستان، پس از 72 ساعت اقدامات اطلاعاتي و پليسي، سرانجام در يك عمليات غافلگيرانه 9 نفر از افراد سابقه.دار از جمله عامل اصلي جعل و توزيع اسكناس كه مدت 5 سال متواري بود و سابقه آدم.ربايي و گروگان.گيري و حمل مواد مخدر داشت، دستگير شدند.
قطب.زاده تصريح كرد: متهم ياد شده در بازجويي.ها به جعل اسكناس اعتراف و بيان كرد مقاديري از آنها را در زير درختي كنار منزلش مخفي كرده است؛ لذا ماموران با اعزام به محل، اسكناس.ها را كشف و ضبط كردند. تلاش براي كشف ساير اسكناس.هاي تقلبي همچنان ادامه دارد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: