در يك جنايت دردناك در شهرستان كلاردشت استان مازندران، مردي كودك 3 ساله.اش را در خواب كشت و انگيزه جنايت را بي.توجهي همسر نسبت به خودش اعلام كرد.به گزارش «جام.جم» از كلاردشت، چند روز پيش زن جواني وقتي متوجه شد فرزندش برخلاف هميشه كه صبح زود از خواب بيدار مي.شد، همچنان بي.حركت به خواب رفته است، با نزديك شدن به كودك 3 ساله متوجه شد او نفس نمي.كشد.
پس از فريادهاي كمك.خواهي اين زن از همسايه.ها، كودك به بيمارستان انتقال يافت و پزشكان در معاينات اوليه اعلام كردند اين كودك خفه شده است.
با گزارش اين حادثه به مركز فوريت.هاي پليسي 110 و پليس آگاهي كلاردشت، قاضي ابراهيميان رئيس شعبه 102 دادگاه جزايي كلاردشت با حضور در محل دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني را صادر كرد.
با ارجاع پرونده به پليس آگاهي و تحقيق، مادر كودك به ماموران گفت: پس از مرگ فرزندم، شوهرم مخالف انتقال فرزندم به پزشكي قانوني بود.

با ثبت اظهارات اوليه در حالي كه تحقيق در اين زمينه ادامه داشت مادر اين كودك بار ديگر با حضور در پليس آگاهي عنوان كرد شوهرم پس از مرگ محمدصادق 3 ساله از مردم فراري است، او مرتب از خانه بيرون مي.رود و بعضي شب.ها نيز به خانه نمي.آيد و مدام مي.گويد مگر ما محمدصادق را كشته.ايم، خودش خفه شده است و...

زن جوان افزود: روز هفت فرزندم، وقتي شوهرم به مراسم نيامد به او تلفن كردم، اما گفت كه قصد خودكشي دارد و بشدت از كاري كه كرده پشيمان است.
در پي اين اظهارات، ماموران در مرحله بعدي پدر كودك 3 ساله را در حاشيه كلاردشت شناسايي و او را دستگير كردند.
اعتراف به جنايت
حسين ابراهيميان، رئيس شعبه 102 جزايي كلاردشت در ارتباط با تحقيقات و اعتراف پدر كودك درخصوص قتل فرزندش گفت: وقتي كوچك بودم نزد نامادري. بزرگ شدم و در طول سال.هاي عمرم مدام احساس تحقير مي كردم. وقتي فرزندم محمدصادق به دنيا آمد، احساس مي.كردم، ديگر همسرم علاقه.اي به من ندارد و تمام محبتش معطوف محمدصادق شده است، اين بود كه حسادت به سراغم آمد و تصميم گرفتم فرزندم را بكشم.
متهم اضافه كرد: وقتي فرزندم در اتاق خواب بود، وسوسه جنايت سراپاي وجودم را گرفت و او را در خواب خفه كردم، سپس به بهانه خريد گوشي تلفن همراه از خانه خارج شدم و در مقابل خواسته همسرم كه مي.گفت محمدصادق را بيدار كنم، از او خواستم كاري نداشته باشد و به سرعت از خانه فرار كردم و...
قاضي پرونده گفت:. پس از اعترافات تكان.دهنده متهم كه از سلامت كامل عقلي برخوردار است، دستور بازسازي صحنه جنايت صادر شد.
شوهرم بايد قصاص شود
در اين ارتباط مادر اين كودك به خبرنگار ما گفت: پسرم وابستگي شديدي به من داشت و حسادت شوهرم، او را از من گرفت.
وي افزود: شوهرم پس از بازسازي صحنه جنايت مدام از من مي.خواست تا او را ببخشم و مي.گفت، اشتباه كرده است و درخواست ادامه زندگي را مي.كرد، اما من با حضور در دادگاه درخواست كردم تا او را قصاص كنند؛ زيرا زندگي با مردي كه از عاطفه پدري بويي نبرده است، برايم امكان.پذير نيست و حالا بي.صبرانه انتظار صدور حكم قانوني را دارم.
بنابر اين گزارش، اين پرونده بزودي پس از پايان تحقيقات با صدور قرارقانوني به دادگاه كيفري استان ارسال خواهد شد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: