سرپرست انتظامي شهرستان چابهار گفت: فردي كه متهم است12 سال پيش دو نفررا در شهرستان ايرانشهر به قتل رسانده و متواري شده بود در چابهار دستگير شد.به گزارش ايسنا، سرهنگ اسماعيل واعظي، با اعلام اين خبر گفت: پليس آگاهي شهرستان چابهار بدنبال دريافت نيابت قضايي از دادسراي ايرانشهر مبني بر مخفي شدن يک متهم به قتل فراري به نام «کريم بخش.ب» در اين شهرستان، شناسايي و دستگيري اين متهم را در دستور کار خود قرار داد.
وي افزود: با تشکيل اکيپ.هايي از ماموران پليس آگاهي و با اقدامات تخصصي و پليسي مخفيگاه اين متهم به قتل فراري در يکي از محلات شهرستان چابهار شناسايي و دستگير شد.
سرپرست انتظامي چابهار گفت: اين متهم که سعي داشت با مدارک جعلي خود را «شوکت رئيسي» معرفي کند، توسط ماموران دستگير و در بازرسي از مخفيگاه وي تعدادي مدارک و اوراق شناسايي جعلي به همراه 35 کيلو و 800 گرم حشيش کشف و ضبط شد.
واعظي خاطر نشان کرد: در اين عمليات تعدادي آلات و ادوات استعمال موادمخدر به همراه يک دستگاه خودرو پرايد کشف و به همراه متهم تحويل مقامات قضايي شد.
به گفته وي، اين قاتل فراري 12 سال پيش به علت اختلافات و به قصد انتقام قتل برادرش با استفاده از سلاح گرم دو نفر را در شهرستان ايرانشهر به قتل رسانده بود و در اين مدت با نام جعلي در شهرستان چابهار زندگي مي.کرد که توسط پليس آگاهي اين شهرستان دستگير شد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: