روابط عمومي دادگستري سيستان و بلوچستان طي اطلاعيه.اي اعلام كرد: سه محكوم به زناي عنف و سرقت مسلحانه امروز در زابل اعدام شدند.به گزارش فارس، در اين اطلاعيه.اي آمده است: در پي اجراي حكم اعدام سه نفر از محكومان به نام.هاي «باب.الدين باركزائي فرزند خوانين»، «محمد پودينه فرزند نظر »و «ولي.الله مير فرزند نوراحمد» به اتهام زناي به عنف و سرقت مسلحانه صبح امروز در شهرستان زابل اعدام شدند.
اين اطلاعيه مي.افزايد: به دنبال اجراي سياست.هاي قوه قضائيه در برخورد قاطع با ارازل و اوباش و متجاوزان به نواميس مردم، تعداد سه نفر از كساني كه در سال.هاي اخير در منطقه سيستان دست به شرارت و تعرض به نواميس مردم زده و موجبات نگراني اهالي منطقه را فراهم كرده بودند به اتهام زناي به عنف و سرقت مسلحانه تحت تعقيب و با حكم مراجع قضايي استان و تأييد آن در ديوان.عالي كشور به اعدام محكوم شدند.
در اين اطلاعيه آمده است: اين سه نفر صبح امروز دوشنبه، سي.ام خردادماه سال.جاري، در ملأ عام و با حضور مردم شهيدپرور شهرستان زابل اعدام شدند.
اين اطلاعيه حاكي است؛ اميد است با اجراي حكم اين معاندان در ملأ عام، درس عبرتي براي تمام كساني كه قصد تعرض به اموال و نفوس و نواميس مردم را دارند باشد.
در اين اطلاعيه آمده است: اين قبيل افراد بدانند كه دستگاه قضايي استان بالطبع سياست.هاي قوه قضائيه، هيچ گونه چشم.پوشي از مجازات تعرض كنندگان به جان و نواميس و امنيت مردم نخواهد داشت.
اين اطلاعيه مي.افزايد: دستگاه قضا همانند گذشته با قاطعيت، پروده.هاي مشابه را با سرعت و دقت مورد رسيدگي قرار داده و حكم الهي را درباره آنها اجرا خواهد كرد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: