فرمانده نيروي انتظامي آذربايجان شرقي گفت: يك نصاب ماهواره در تبريز پس از نصب ماهواره و شناسايي منازل به 230 خانه دستبرد زد.به گزارش فارس، مسعود خرم.نيا بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشريح كشفيات اخير نيروي انتظامي و پليس امنيت اخلاقي در رابطه با مشروبات الكلي و تجهيزات ماهواره.اي پرداخت.

وي با اشاره به توطئه دشمنان در تهاجم فرهنگي و جنگ نرم اظهار داشت: يكي از ماموريت.هاي نيروي انتظامي در جنگ نرم برخورد با مظاهر فساد و مشروبات الكلي است.

فرمانده نيروي انتظامي آذربايجان.شرقي با بيان اينكه جمع.آوري ماهواره يك مورد قانوني است، به مردم هشدار داد: خود مردم نسبت به جمع.آوري ماهواره و ديش از منازل اقدام كنند تا پليس مجبور به انجام اين مورد قانوني نشود.

خرم.نيا نسبت به ورود افراد ناشناس به منزل عنوان نصاب هشدار داد و گفت: يك نصاب ماهواره در تبريز پس از نصب ماهواره و شناسايي منازل به 230 خانه دستبرد زد.

كشف 1.4 ميليارد تومان كالاي قاچاق در آذربايجان شرقي
وي همچنين از كشف اقلام قاچاق در استان خبر داد و گفت: اقلام قاچاق به ارزش بيش از يك ميليارد و 400 ميليون تومان در چند روز گذشته در اين استان كشف شده است.

فرمانده نيروي انتظامي آذربايجان شرقي افزود: در طي عمليات.هاي متعدد تعداد 36 نفر قاچاقچي دستگير و تعداد 30 دستگاه خودرو توقيف شد و چهار كارگاه توليد بشقاب ماهواره پلمپ شد.

اين مسئول تصريح كرد: اقلام مكشوفه شامل 5 هزار و 422 بطري مشروبات الكلي، 60 هزار و 472 ثوب البسه و پوشاك، يك ميليون و 650 هزار نخ سيگار، 726 گوشي تلفن همراه، 2700 رسيور ماهواره و بيش از 5 هزار ديش آماده است.

فرمانده نيروي انتظامي آذربايجان شرقي همچنين از دستگيري توزيع.كننده عمده تجهيزات ماهواره.اي و كشف هزاران عدد پايه ديش ولوازم مربوطه در تبريز خبر داد.

وي اذعان داشت: تعدادي ديش.هاي غير آماده و رنگ نشده ونيز دستگاه برش مربوط به توليد ديش.هاي ماهواره.اي نيز درتبريز كشف و ضبط شده است.


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: