فردي که در دو سرقت منزل اموالي به ارزش 500 ميليون ريال بسرقت برده و با همکاري زني جوان بفروش رسانده بود، با کمک تصاوير دوربين مدار بسته بانک هنگام وصول چک مسروقه شناسايي و دستگير شد.به گزارش ايسنا، سردار کريم کشوري فرمانده انتظامي استان کرمانشاه در خصوص دستگيري زن و مرد سارق منزل در کرمانشاه گفت: در پي وصول يک فقره پرونده مبني بر سرقت منزل از کلانتري 26 کرمانشاه به آگاهي انتظامي استان، پيگيري موضوع در دستور کار ماموران شعبه يک اداره مبارزه با سرقت آن پليس قرار گرفت.
وي بيان داشت: در تحقيقات بعمل آمده از شاکي مشخص شد در مدتي که وي در مسافرت بوده است منزلش مورد سرقت قرار گرفته و اموالي از جمله چند سرويس طلا به ارزش 450 ميليون ريال، مقداري وجه نقد، دسته چک و... بسرقت رفته است.
فرمانده انتظامي استان کرمانشاه گفت: ماموران در خلال تحقيقات خود دريافتند 3 فقره از چک.هاي شاکي هر کدام به مبلغ 17 ميليون ريال با استفاده از اسناد هويتي وي که بسرقت رفته بود از بانک وصول شده است که ماموران به شعبه اين بانک اعزام و با بازبيني تصاوير دوربين مداربسته متهم را شناسايي کردند.
سردار کشوري افزود: سرانجام پس از مدتي کار اطلاعاتي و پليسي، متهم در حالي که قصد وصول يک فقره از چک. هاي مسروقه را داشت دستگير و به پليس آگاهي انتقال داده شد.متهم که در ابتدا منکر هرگونه سرقت بود، در بازجويي. هاي فني و تخصصي بعمل آمده لب به اعتراف گشود و علاوه بر اين سرقت، از يک فقره سرقت منزل ديگر نيز پرده برداشت.
وي اضافه كرد: در اين رابطه با توجه با اعتراف متهم 4 مالخر از جمله 3 طلافروش مالخر دستگير و به بزه انتسابي مبني بر خريد اموال مسروقه اعتراف کردند. ماموران با بازبيني تصاوير دوربين مداربسته مغازه.هاي طلافروشي مشاهده کردند هنگام فروش طلاهاي مسروقه، زني جوان متهم را همراهي مي.کرده که وي را نامزد متهم معرفي مي.کرد دستگير و به همکاري با متهم در فروش اموال مسروقه اعتراف کرد.
فرمانده انتظامي استان کرمانشاه تصريح کرد: زن و مرد جوان با دستور مقام قضايي روانه زندان مرکزي کرمانشاه شدند و با پيگيري ماموران کليه اموال مسروقه به ارزش 500 ميليون ريال کشف و تحويل مالباختگان شد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید