محمود مشحون، رئيس فدراسيون بسكتبال كه باشگاه مهرام را يكي از ستون.هاي اين رشته مي.داند، در شرايطي اميدوار است موضوع انحلال اين باشگاه منتفي شود كه مديرعامل باشگاه، بازگشت مهرام به عرصه ورزش را دور از ذهن مي.داند.
مهرام باشگاهي كه قطب اصلي بسكتبال ايران بود و 2 بار فاتح جام باشگاه.هاي آسيا شد به دليل عدم حمايت از سوي مسوولان از سرمايه.گذاري در ورزش صرف.نظر كرد، اتفاقي كه اولين پيامد منفي آن متوجه بسكتبال ايران است.
نكته.اي كه محمود مشحون، رئيس فدراسيون نيز به آن اذعان دارد و به همين دليل است كه به تكاپو افتاده تا راي مهرامي.ها را تغيير دهد.
او در اين باره گفت: شك نداشته باشيد غيبت تيم‎هايي مانند مهرام به ضرر بسكتبال ايران است و هر چند نمي‎توانم در مورد ماندن يا رفتن از عرصه ليگ به تيمي دستور دهم. اما تا آنجا كه امكان دارد سعي مي.كنم از انصراف تيمي مانند مهرام ممانعت كنم.
وي تيم مهرام را يكي از ستون‎هاي بسكتبال ايران خواند و افزود: از دست دادن تيمي مانند مهرام فاجعه است و با توجه به اين.كه بسكتبال عشق مسوولان مهرام بود بعيد مي‏دانم مسوولان اين تيم از عشقشان بگذرند بنابراين بسيار خوشبينم كه مسوولان باشگاه مهرام در تصميم خود تجديدنظر كنند.
هرچقدر رئيس فدراسيون بسكتبال خوشبين باشد، مهرامي.ها قيد حضور در ورزش را زده.اند، اين گفته اميرمحمد گنجي، مديرعامل باشگاه مهرام است؛ اين تصميم يك.شبه اتخاذ نشد، هيات مديره شركت مهرام براي توقف فعاليت‎هاي باشگاه مهرام 3 ماه پيش به نتيجه رسيده بود، اما آن زمان به خاطر درگيري در رقابت‎هاي داخلي و آسيايي اجراي تصميم به تاخير افتاد و در نهايت 2 روز پيش اين تصميم را به همه اعضاي باشگاه و كادر فني تيم اعلام كرديم.
مديرعامل باشگاه مهرام با تاكيد بر اين.كه باشگاه هيچ مشكلي با فدراسيون بسكتبال و جامعه بسكتبال ندارد، افزود: واقعيت اين است ما از حداقل امكانات محروم بوديم و اين در خور ورزش، بسكتبال و يك تيم نيست كه با اين شرايط به كارش ادامه دهد. خصوصا اين.كه نبود امكانات تاثير خود را هم نشان مي.داد. مثل اين.كه ما به خاطر نداشتن سالن، از تماشاگر هم محروم بوديم.
گنجي نبود ثبات در ورزش و تصميم.گيري‎ها را يكي ديگر از دلايل انصراف مهرام عنوان كرد و به مهر گفت: در اين ورزش كه هر روز از طرف هر مسوولي يك تصميم گرفته مي‎شود، نبايد بيش از اين كار كرد.
وي در پاسخ به اين سوال كه يكي از دلايل انصراف مهرام نداشتن امكاناتي مانند سالن است در حالي.كه پيش از اين شما وعده داده بوديد سالن اختصاصي بسازيد، چه شد كه اين كار انجام نشد؟ خاطرنشان كرد: ما براي اين طرح رايزني‎هاي زيادي با سازمان تربيت بدني - در زمان رياست علي.آبادي و سعيدلو - انجام داديم، اما براي ساخت سالن نه به عنوان يك تيم تهراني و نه به عنوان يك تيم قهرمان هيچ حمايتي از ما نشد. با اين شرايط ادامه راه درست نبود. فكر نمي.كنم تصميمي براي بازگشت مهرام گرفته شود چون به نظر نمي.رسد مشكلات حل شدني باشد.
گنجي يادآور شد: نبايد نگران تكليف بازيكنان مهرام بود، چرا كه هيچ بازيكن با ما قرارداد ندارد و هيچ طلبي از ما ندارند و حتي پاداش.هاي خود را بابت قهرماني گرفته.اند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: