معرفي حشمت مهاجراني پيشكسوت فوتبال ايران به عنوان مديرفني پرسپوليس شايد مهم.ترين اتفاقي بود كه ديروز در پرسپوليس رخ داد تا به لطف تجربه او وزن فني نيمكت پرسپوليس ارتقا يابد. مهاجراني پس از برعهده گرفتن اين مسووليت گفت: پاسخ من به درخواست استيلي مثبت بوده و قرار است در جلسه.اي با حبيب كاشاني، سرپرست باشگاه به توافق نهايي رسيده و كارم را شروع كنم.
مهاجراني با اشاره به علي دايي، افزود: دايي بازيكن بزرگي بوده و مربي خوبي است. هميشه بايد حرمت او را نگه داشت. دايي تيم را قهرمان تحويل داد، پس كار حميد سخت است چون او مسووليت بزرگي بر دوش گرفته و هواداران از او انتظار دارند.
وي هواداران را يكي از بزرگترين فاكتورهاي پرسپوليس در راه رسيدن به موفقيت دانست و افزود: بازيكنان خوبي در فهرست حميد وجود دارند و با رايزني.هاي انجام شده و تلاش.هاي بي.وقفه كاشاني مي.خواهيم با جذب اين بازيكنان، تيمي مستحكم و قدرتمند بسازيم.
اما دومين اتفاق ديروز پرسپوليس بازگشت شيث رضايي مدافع اخراجي و مغضوب علي دايي بود، شيث كه پس از نشست با استيلي به جمع سرخپوشان بازگشت، دراين.باره گفت: 6 ماه بيرون نشستم و انگيزه.ام بسيار زياد است، مي.خواهم خيلي چيزها را ثابت كنم.
حميد استيلي ديروز از مجموعه ورزشي درفشي فر بازديد كرد تا سرخپوشان از روز شنبه تمرينات خود را در آكادمي ملي المپيك آغاز كنند. نكته.اي كه در بازديد استيلي از ورزشگاه درفشي.فر بيش از هرچيزي جلب توجه مي.كرد همراهي بهنام ابوالقاسم پور مهاجم سابق پرسپوليس بود تا او نيز كارش را به عنوان دستيار ايراني استيلي و در كنار سعيد عزيزيان مربي دروازه.بانان تيم آغاز كند.
استيلي ديروز همچنين در جمع بازيكنان پرسپوليس در دفتر باشگاه حاضر شد تا مــطلع شود 14 بازيكن قراردادشان با تيم به پايان رسيده است. ابراهيم شكوري، عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، تياگو، رضا نورمحمدي، رحمان احمدي، اشپيتيم آرفي، محمد پروين، حسين بادامكي، هادي نوروزي، مجتبي زارعي، وحيد هاشميان، جلال اكبري و سكوبرت بازيكناني هستند كه قراردادشان با پرسپوليس به اتمام رسيده است .
در اين ميان ابراهيم شكوري قرارداد خود را براي 2سال تمديد كرد.حميد استيلي در اين باره. گفت:.مذاكرات را براي جذب سيد.مهدي رحمتي و كريم انصاري.فر آغاز كرده.ايم و همچنين خواهان حضور مهدي مهدوي.كيا و سيد جلال حسيني در پرسپوليس هستيم.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: