معاون سازمان تربیت بدنی در نخستین اظهار نظر پس از عدم رای اعتماد مجلس گفت: عدالت در مورد من رعایت نشد و متاسفانه فرصت کافی هم برای شناساندن خودم به نمایندگان مجلس و دفاع از برنامه.هایم نداشتم.حمید سجادی در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: از اعتماد آقای احمدی نژاد نسبت به خودم و با احترام به رای نمایندگان محترم مجلس از حمایت های بی شائبه جامعه ورزش تشکر و قدردانی می کنم و برای دولت محترم در پیشبرد اهداف خود آرزوی موفقیت دارم.
وي اضافه کرد: ای کاش قوانین اجازه می داد با برخورداری از مدت سرپرستی فرصت بیشتری برای تبین و تشریح همکاری جامعه ورزش با مجلس در اختیار داشته باشم و بتوانم دیدگاه ها و برنامه های خودم را بهتر معرفی کنم.
معاون سازمان تربیت بدنی در خصوص برخی ابهامات نمایندگانی که به عنوان مخالف در صحن علنی به سخنرانی پرداختند اظهار داشت: به نظر نمایندگانی که در خصوص برنامه و توان مدیریتی بنده اظهار نظر کردند احترام می گذارم اما آنهایی که اطلاعات غلط به نمایندگان محترم دادند را به خدا واگذار می کنم و آنها بزودی به خاطر اتهاماتی که به من زدند نزد وجدان خود پشیمان خواهند شد.
وی ضمن تقدیر از حمایت های جامعه بزرگ ورزش گفت: از تمامی پیشکسوتان، پهلوانان، قهرمانان، ورزشکاران، مدیران و دست اندرکاران حوزه ورزش که در این مدت حمایت های ارزشمند و مسئولانه ای از اینجانب داشتند و توان و انگیزه مرا برای حضور هدفمند و استوار در این فرصت خدمتگزاری افزایش دادند تشکر می کنم. امید که شانه به شانه هم، بی منت و با عشق، همچنان در راه اعتلای ورزش این سرزمین مقدس گام برداریم.
سجادی تاکید کرد: یادمان باشد بهترین سعادت داشتن توفیق خدمت در هر سطح و جایگاهی است، چرا که حق مردم شریف ما بسیار بالاتر و بیشتر از آنی است که هست.
معاون سازمان تربیت بدنی گفت: اینجانب بعنوان سرباز ولایت در نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران و فارغ از هرگونه جناح بندی، آبادانی و خوشبختی مردم را زیر سایه ولایت آرزو دارم و در هر سنگری که باشم آماده خدمت در راه سربلندی و اعتلای ملت شریف کشورم هستم.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: