به گفته سرمربي تيم واليبال پيكان، تداخل برگزاري 2 رويداد تقريبا همزمان مسابقه.هاي قهرماني جام باشگاه.هاي آسيا با ديدار تيم.هاي ملي ايران و چين در چارچوب مسابقه.هاي راهيابي به ليگ جهاني، شرايط بسيار دشواري را براي اين دو تيم به وجود آورده است. پيمان اكبري در تشريح اين موضوع به «جام.جم» گفت: قرار است روز 29 تير ايران در خاك چين، بازي حساسي را با تيم ملي آن كشور برگزار كند و بلافاصله رقابت.هاي قهرماني باشگاه.هاي آسيا از روز اول مرداد در كشور اندونزي شروع مي.شود و تيم پيكان به عنوان تيم سوم باشگاه.هاي جهان و مدافع عنوان قهرماني در اين رقابت.ها به ميدان مي.رود. همزماني نسبي اين دو رويداد، مشكلات زيادي به وجود آورده و فدراسيون واليبال كشورمان با ارسال نامه.اي به A.V.C (كنفدراسيون واليبال آسيا) خواهان تعويق ديدار ايران ـ چين شده است.
سرمربي جوان تيم پيكان افزود: در حالي كه فرصت A.V.C براي ارسال اسامي تيم.ها به پايان رسيده، پيكان در شرايطي نامعلوم قرار گرفته و نام بازيكنانش را تسليم اين كنفدراسيون نكرده است تا مشمول جريمه شود.
وي ابراز اميدواري كرد شرايطي به وجود آيد كه نه تيم ملي و نه باشگاه پيكان از اين اتفاق متضرر نشوند و در صورت موافقت نكردن A.V.C با تعويق رقابت.ها، مسوولان پيكان، فدراسيون و تيم ملي بايد طي جلسه.اي راهكار مناسب را طراحي كنند.
اكبري گفت: متاسفانه يا خوشبختانه بازيكناني مثل سيدامير و علي حسيني، آرش كشاورزي، رحمان داوودي، عليرضا نادي و حسام بخششي در تركيب هر دو تيم ملي و پيكان، نقش.هايي كليدي ايفا مي.كنند و نبودشان در تمرين.ها و بازي.هاي هر يك از دو تيم، ضررهاي جبران.ناپذيري به بار مي.آورد.
اكبري اضافه كرد: طبق قوانين باشگاهي آسيا، بازيكنان هر يك از تيم.هاي قهرمان كشورهاي مختلف موظفند تا پايان رقابت.هاي قهرماني باشگاه.هاي آسيا، در اختيار تيم قهرمان كشورشان باقي بمانند و از اين جهت ما دغدغه.اي نداريم، ولي براي رقابت.هاي فصل بعد ليگ برتر كه اواخر مهر آينده برگزار مي.شود و نيز مسابقه.هاي قهرماني باشگاه.هاي جهان، كه نيمه همان ماه انجام خواهد شد، شماري از بازيكنان خود از جمله دريافت.كننده.هايي چون مجتبي شبان، آرش كشاورزي و رحمان داوودي را از دست مي.دهيم كه قصد داريم جاي خالي آنها را با بازيكنان خارجي توانمند و در عين حال، كم توقع پر كنيم. سرمربي پيكان تصريح كرد: ورود برخي تيم.هاي پرسرمايه به بازار نقل و انتقالات ليگ برتر واليبال، كار پيكان و سايپا را براي جذب بازيكن بسياردشوارتر از قبل كرده و در حقيقت آنها در اين زمينه براي ما خطرساز شده.اند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید