ابراهیم برخورداری با کسب عنوان یازدهم رقابت.های جام.جهانی آلمان، سومین سهمیه تیراندازی ایران را در بازی های المپیک بدست آورد.به گزارش مهر، در ادامه رقابت های جام جهانی تیراندازی در مونیخ آلمان، ابراهیم برخورداری تیرانداز کشورمان در رشته تپانچه بادی 10 متر مردان با ایستادن در رده یازدهم موفق شد سهمیه المپیک بازی های لندن را از آن خود کند.
طبق قوانین فدراسیون جهانی تیراندازی، در این ماده سه سهمیه المپیک توزیع می شد که در صورتیکه تیراندازان رده.های اول تا بیستم به شرط اینکه پیش از این سهمیه المپیک را به نام خود نگرفته باشند، موفق به دریافت این سهمیه می.شوند. با توجه به اینکه تیراندازان ماقبل برخورداری پیش از این موفق به کسب این سهمیه شده بودند، سهمیه المپیک به تیرانداز کشورمان تعلق گرفت.
برخورداری در کنار کسب این افتخار، با کسب 582 امتیاز، رکورد ایران را به میزبان چهار نمره در مسابقات برون مرزی ارتقاء بخشید.
تیراندازان کشورمان تاکنون موفق به کسب دو سهمیه المپیک لندن توسط مهلقا جام بزرگ (مسابقات قهرمانی جهان-2010 آلمان) و الهه احمدی (جام جهانی 2011 استرالیا) شده اند.
جام جهانی تیراندازی آلمان از 28 خردادماه به مدت یک هفته در شهر مونیخ برگزار می شود. این رقابت.ها در کسب سهمیه المپیک لندن تاثیر مستقیم دارد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: