عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه مطابق اعلام کمیته فنی پس از پاسخ. منفی دایی ، حمید استیلی سرمربی.پرسپولیس شد، گفت: از دید کمیته فنی پاسخ علی دایی منفی است و استیلی سرمربی تیم است مگر خود او نخواهد همکاری داشته باشد.محمد پنجعلی در گفتگو با مهر، در مورد آخرین وضعیت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: صبح امروز نشستی در باشگاه داشتیم تا ضمن بررسی نامه علی دایی، تصمیم نهایی را در مورد سرمربی تیم پرسپولیس بگیریم که در نهایت ارزیابی ما از نامه دایی، پاسخ منفی وی به همکاری با تیم پرسپولیس بود.
وی با اشاره به اینکه مطابق اعلام کمیته فنی باشگاه پرسپولیس پس از پاسخ .منفی علی دایی، حمید استیلی سرمربی .پرسپولیس است خاطرنشان کرد: متاسفانه دایی این سمت را قبول نکرد و قاعدتا استیلی سرمربی پرسپولیس است مگر اینکه این مربی خودش حاضر به همکاری با باشگاه نباشد.
عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: من دیروز پیش از ابلاغ نظر کمیته فنی با علی دایی تماس گرفته و با او صحبت کردم و دایی به من گفت حاضر است با آقای حبیب کاشانی همکاری تعامل کند اما وقتی نامه دایی را خواندم، خودم شوکه شده و جا خوردم.
وی در مورد اینکه علی دایی در نامه.اش پاسخ منفی برای هدایت تیم پرسپولیس نداده، افزود: خود شما هم نامه را بخوانید، ما چند بار نامه را خواندیم و برداشت.مان پاسخ ایشان منفی ایشان بود. شاید برداشت ما اشتباه بوده است!
پنجعلی گفت: در شرایطی که به این نتیجه رسیدیم علی دایی بهترین گزینه هدایت تیم است، اما این پاسخ منفی ایشان باعث شد مطابق اعلام کمیته فنی گزینه بعدی یعنی استیلی سرمربی شود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: