سرپرست باشگاه استقلال از اعزام پرويز مظلومي سرمربي اين تيم به برزيل در هفته آينده جهت انتخاب بازيكنان مورد نظرش خبر داد.
علي فتح.الله.زاده در اين مورد گفت: در جلسه. ديروز خود با پرويز مظلومي پيشنهاد دادم براي جذب 3 بازيكن ديگر عجله نكنيم. مي.توانيم به جاي جذب بازيكنان معمولي، مهره.هاي خوبي بگيريم و اگر نشد بازيكنان خوب خارجي جذب كنيم. اعزام مظلومي به برزيل به همين دليل صورت مي.گيرد. او هفته آينده به برزيل مي.رود تا بازيكنان مدنظرش را ببيند. ما بازيكن خارجي مي.خواهيم كه براي استقلال ثابت بازي كند و فقط در صورت مصدوميت از تركيب دور شود.
وي مشكلات مالي باشگاه استقلال را رد نكرد و گفت: در شرايط بدي هستيم اما همه بازيكناني كه از استقلال طلب دارند، به احترام من و باشگاه تاكنون چيزي نگفته اند. البته وضع من از همه بدتر است، چرا كه بايد تيم خود را ببندم. از يك سو بايد طلب بازيكنان فصل گذشته را پرداخت كنم و از سوي ديگر به بازيكنان جديد پول بدهم.
سرپرست باشگاه استقلال اضافه كرد: بسته شدن حساب.هاي مالي سازمان تربيت.بدني اوضاع را براي من سخت كرده است. دستور پرداخت 2 ميليارد تومان به استقلال داده شده اما به دليل بسته شدن حساب سازمان اين پول فعلا نمي.تواند به باشگاه داده شود. يك ميليارد تومان هم از يك ارگان دولتي ديگر بايد به استقلال داده شود و مشكل اين است كه آنها مستقيم نمي.توانند به حساب باشگاه پول بريزند و بايد اين پول از طريق سازمان به ما برسد. اكنون باشگاه يك ميليارد و 700 ميليون تومان بدهي به بازيكنان دارد؛ ولي من 3 ميليارد از سازمان تربيت بدني و يك ارگان ديگر طلب دارم. اين پول پرداخت شود مشكلات من هم حل مي.شود. با توجه به اين.كه معلوم نيست حساب سازمان چه زماني باز شود تصميم گرفته.ايم از اسپانسرهاي غيردولتي خود استفاده كنيم تا بتوانيم به پول.هاي خودمان برسيم.
فتح.الله.زاده كه با فارس گفت.وگو مي.كرد با اشاره به اين.كه ايمان مبعلي را از پيوستن به الشارجه امارات منصرف خواهد كرد، گفت: امسال مي.خواهيم در آسيا حرف اول را بزنيم و به بازيكنان خود نياز داريم.
وي با بيان اين.كه در رابطه با محروميت كرار جاسم به شوراي استيناف فدراسيون اعتراض مي.كنيم، افزود: البته محروميت كرار 6 هفته نيست، چون 2 هفته محروميت فصل گذشته سپري شده است؛ اما چون او فعلا در ايران نيست و هنوز به باشگاه وكالت نداده، نتوانسته..ايم اين اعتراض را به كميته استيناف ارائه كنيم. اين بازيكن عراقي هفته آينده به ايران بازمي.گردد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: