امیدهای فوتبال کشورمان بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال امید عراق ساعت 14 امروز خاک این کشور را به مقصد تهران ترک می.کنند تا از فردا مهیای دیدار برگشت مقابل عراقی.ها شوند.به گزارش مهر، تیم فوتبال امید کشورمان با پروازی اختصاصی به اربیل عراق رفت و با تیم فوتبال امید این کشور روبه.رو شد. قرار بود امیدهای فوتبال ایران پس از بازی با عراق بازهم با پروازی اختصاصی یکشنبه شب به تهران بازگردند که بنابه دلایلی این امر میسر نشد.
براساس اعلام مسئولان شرکت هواپیمایی که امیدهای فوتبال ایران را به عراق برده بود، یکشنبه شب خط پروازی بین ایران و اربیل عراق نبوده به همین خاطر بازگشت امیدهای فوتبال ایران در ساعاتی پس از بازی میسر نشده است.
به دنبال لغو پرواز یکشنبه شب مسئولان تیم فوتبال امید کشورمان همفکری کردند تا بازیکنان این تیم صبح امروز دوشنبه در اربیل عراق ریکاوری بعد از بازی را انجام دهند و بعدازظهر به تهران بازگردند. براساس برنامه قرار است تیم فوتبال امید کشورمان ساعت 12 امروز به فرودگاه اربیل بروند و ساعت 14 به تهران بازگردند.
خبر دیگر از تیم فوتبال امید ایران برمی گردد به پاداشی که به بازیکن این تیم بعد از پیروزی مقابل عراق پرداخت شد. بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم که با پیروزی یک برصفر مقابل عراق یک گام دیگر به مرحله گروهی مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2012 لندن نزدیک شدند، بعد از این مسابقه هرکدام 800 دلار پاداش دریافت کردند.
بعد از دیدار مقابل تیم فوتبال امید عراق علیرضا منصوریان و کریم انصاری.فرد در نشست خبری پس از بازی شرکت کردند. ظاهرا احسان حاج صفی کاپیتان تیم فوتبال امید کشورمان تمایلی به شرکت در نشست خبری نداشته و از انصاری.فرد خواسته تا همراه سرمربی تیم فوتبال امید پاسخگوی سئوالات خبرنگاران باشد.
محسن مسلمان چهره ویژه تیم فوتبال امید کشورمان در دیدار با عراق بود. این بازیکن که با گل دقیقه 30 خود یک پیروزی شیرین را به تیم فوتبال امید هدیه کرد، نامش مورد توجه عراقی.ها قرار گرفته بود و آنها با وسواسی خاص از همراهان تیم امید نام این بازیکن را می.پرسیدند.
بازیکنان تیم فوتبال امید کشورمان پس از رویارویی با تیم فوتبال امید عراق بعدازظهر امروز به تهران بازمی گردند. آنها در بازگشت به تهران در اختیار خود هستند اما صبح فردا سه شنبه باید در آکادمی فوتبال خود را به مربیان تیم امید معرفی کنند.
تیم فوتبال امید کشورمان در دیدار رفت مرحله دوم رقابت.های مقدماتی المپیک 2012 لندن برابر تیم امید عراق به پیروزی رسید تا برای صعود به مرحله گروهی این رقابت.ها امیدوارتر شود و منتظر نتیجه دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی باشد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: