تيم فوتبال تراكتورسازي در ليگ دهم تلاش زيادي كرد آسيايي شود؛ اما اين تيم پرتماشاگر تبريزي در پايان ليگ پشت سر پرسپوليس ايستاد تا براي حضور در ليگ يازدهم، از هم.اكنون خواب قهرماني ببييند.
تراكتورسازان كه سرمايه غني هواداران را پشتوانه.اي عظيم براي موفقيت.هاي آتي خود مي.دانند، اينك با جذب امير قلعه.نويي، بهترين مربي حال حاضر فوتبال ايران و كسي كه بيشترين قهرماني در ليگ برتر را با 4 عنوان به خود اختصاص داده است، اسب خود را پيشاپيش براي قهرماني در ليگ برتر زين كرده و نمي.خواهند به كمتر از اين رضايت دهند.
در حقيقت قرمزپوشان تبريزي با قلعه.نويي حداقل به.كسب يك جام در فصل آتي فوتبال چشم دوخته.اند تا با كسب جواز حضور در ليگ قهرمانان، دامنه حضور موثر خود در فوتبال را به سطح قاره گسترش دهند.
امير قلعه.نويي كه ثابت كرده با حضور در هر تيمي مي.تواند بسرعت آن تيم را در رديف مدعيان جدي قهرماني قرار دهد، با ويژگي.هاي منحصر به فرد خويش از قبل تراكتورسازي را در زمره گزينه.هاي خود براي مربيگري قرار داده بود تا تبريزي.ها كه به دنبال اهداف بزرگي در فوتبال هستند، بسرعت وي را جذب كنند و كوچك.ترين ترديدي نيز در تامين نظر قلعه.نويي از لحاظ مالي به ذهن راه ندهند. در حقيقت مربي موفق سپاهان كه با 2 قهرماني متوالي ماموريت خود را در اصفهان پايان يافته مي.ديد، تبريز را بهترين انتخاب خود يافت.
بهترين به لحاظ مالي (قرارداد يك ميلياردي) بهترين به لحاظ برخورداري از تماشاگران متعصب و خونگرم و بهترين به لحاظ برخورداري از استعدادهاي خوب و بكر فوتبالي.هرچند كه قلعه.نويي به هيچ وجه دوست نداشت جاسم كرار، هافبك توانمند عراقي را از دست بدهد؛ اما او با مسوولان باشگاه شرط كرده است كه تراكتورسازي در راه قهرماني در ليگ يازدهم، علاوه بر حفظ سرمايه.هاي خود، بازيكنان مورد نظر او را نيز جذب كند تا اين تيم بنابر خواست و انتظار هواداران و مسوولان استاني، شانه به شانه مدعياني چون سپاهان، ذوب.آهن، استقلال و پرسپوليس ساييده و يك جام را از دست آنان خارج كند؛ اتفاقي كه تبريزي.ها براي آن سخت لحظه شماري مي.كنند و نمي.خواهند ذره.اي از آن عقب.نشيني كنند.
قلعه.نويي كه نيك واقف است كار چندان راحتي را در راه رسيدن به اين هدف پيش روي ندارد، از مسوولان باشگاه درخواست كرده علاوه بر مجاب كردن آندرانيك تيموريان براي ادامه حضور در اين تيم، محمد نصرتي را نيز به تبريز برگردانند تا اين بازيكن با تجربه، نقطه آرامش و اطمينان خط دفاعي تيمش باشد. به هر حال تراكتورسازي امسال مدعي سرسخت قهرماني در ليگ برتر به حساب مي.آيد و ديگر مدعيان از هم.اكنون بايد براي ديدار با اين تيم، بويژه در تبريز حساب جداگانه.اي بگشايند.
حجت.الله اكبرآبادي.
دبير.گروه ورزش
ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: