رسانه.های قطری با تمجید از ویژگی.های عالی دفاعی هادی عقیلی پیوستن وی به تیم العربی را اضافه شدن قدرت جدیدی به این باشگاه برای تحقق آرزوهای هواداران این تیم اعلام کردند.به گزارش مهر، روزنامه الشرق قطر نوشت: هادی عقیلی بازیکن تیم فوتبال سپاهان ایران و تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته برای عقد قرارداد با تیم فوتبال العربی قطر وارد دوحه شد.
این روزنامه با تیتر «عقیلی ایرانی، بازیکن حرفه ای آسیا در العربی» ، نوشت: هادی عقیلی به عنوان یک بازیکن حرفه.ای برای یک فصل با تیم العربی قطر قرارداد می بندد تا جای سلمان عیسی بحرینی را بگیرد.
عبدالرحمن الخلیفی هماهنگ کننده رسانه.ای باشگاه العربی و «علی السلیطی» معاون رئیس باشگاه به استقبال عقیلی آمدند. قرار است امروز یا فردا باشگاه العربی کنفرانس مطبوعاتی برای هادی عقیلی برگزار کند.
هادی عقیلی 30 ساله روز گذشته با مسئولان باشگاه برای دستیابی به توافق درباره تمام جزئیات مربوط به قراردادش و تعیین زمان پیوستن خود به تیم در اردوی خارجی در آلمان که طی روزهای هفتم تا بیست و هشتم ژوئیه آینده برگزار خواهد شد، جلسه برگزار کرد و طی دو روز آینده تست پزشکی خواهد داد.
اردوی تیم العربی در آلمان با هدف آماده سازی برای فصل جدید لیگ ستارگان قطر به مربیگری «سیلاس» برزیلی برگزار می شود.
هادی عقیلی 30 ساله از پنج سال پیش در سطح بین المللی بازی می کند و با تیم ملی فوتبال کشورش در جام ملت.های آسیا که دوحه در ژانویه گذشته میزبانی آن را برعده داشت، بازی کرد.
عبدالرحمن الخلیفی از مسئولان باشگاه العربی از شایستگی و بازی خوب هادی عقیلی تمجید کرد و گفت: او از جمله بازیکنانی به شمار می رود که مهارت.های عالی و تاریخ درخشانی با سپاهان و تیم ملی فوتبال کشورش طی سال.های اخیر داشته است. پیوستن عقیلی، نیرو و قدرت بیشتری به تیم العربی به سبب تجربه زیادش به عنوان یک مدافع خواهد داد که العربی طی این مدت به آن نیاز دارد.
عقیلی در مذاکرات انعطاف پذیری نشان داد
الخلیفی تاکید کرد عقیلی در مذاکرات انعطاف پذیری زیادی نشان داد و از همان لحظه اول برای موفقیت باشگاه علاقه نشان داد و ما این نقش را ارج می دهیم، به ویژه اینکه بسیاری از بازیکنان ایرانی در باشگاه.های قطر بازی کرده اند و خواهند کرد.
اما علی السلیطی، معاون رئیس العربی گفت، این تیم به مدافع جدیدی با ویژگی های عقیلی نیاز داشت، زیرا دفاع تیم العربی در نیم فصل دوم لیگ گذشته وضعیت خوبی نداشت و علت انتخاب عقیلی این بود که وی تجارب زیادی با تیم ملی کشورش دارد و از بازیکنانی که روحیه جنگندگی بالایی دارد به شمار می رود.
وي تاکید کرد: عقد قرارداد با بازیکنان حرفه.ای از طریق مدیریت باشگاه و همکاری با فدراسیون فوتبال انجام می شود، تیم العربی اکنون در مرحله نوسازی فراگیری از طریق نیروهای جوانی است که به موقع در فصل جدید رخ خواهد داد که این امر از طریق قرارداد با بازیکنان حرفه.ای جدید مانند هادی عقیلی، «محمد الشیحانی» مغربی و یک بازیکن برزیلی که به تیم خواهد آمد، صورت خواهد گرفت.
روزنامه الرایه قطر هم با اشاره به ورود هادی عقیلی به دوحه نوشت: عقیلی یکی از مدافعان مطرح و برجسته به شمار می رود، باشگاه العربی برای عقد قرارداد با عقیلی برای یک فصل به توافق رسیده بود که قابل تمدید است و توافق میان باشگاه العربی و بازیکن ایرانی درباره جزئیات قرارداد به دست خواهد آمد.
تقویت دفاع العربی با حضور عقیلی
روزنامه الوطن قطر هم نوشت: هادی عقیلی دفاع «العربی» را در فصل جدید تقویت می کند.
این روزنامه نوشت: مدافع باشگاه سپاهان ایران، در بیمارستان پزشکی ورزشی جراحی استخوان اسپیتار دوحه تست پزشکی خواهد داد تا برای عقد قرارداد رسمی و پیوستن به باشگاه العربی آماده شود و خط دفاع این تیم را در فصل جدید تقویت کند و جای سلمان عیسی بحرینی را بگیرد. مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند قرارداد سلمان عیسی را که پنج سال به عنوان یک بازیکن حرفه.ای در این تیم بازی می کرد، تمدید نکنند.
این روزنامه افزود: در صورت موفق بودن تست پزشکی، عقیلی رسما قراداد پیوستن به العربی را امضا خواهد کرد؛ او با یک قرارداد خوب به العربی می آید چرا که یکی از مدافعان برجسته در سطح قاره آسیا به شمار می رود تجارب بالایی دارد.
این روزنامه نوشت: عقیلی ساعت 13 و 30 دقیقه روز گذشته با هواپیمای خطوط هوایی قطر از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران وارد دوحه شد که شهراد ناظمی مدیر برنامه.های ایرانی وی نیز که نقش زیادی در انتقال محمدرضا خلعتبری به باشگاه الغرافه برای دو فصل ایفا کرده بود، او را همراهی می کرد.
این روزنامه نوشت: ناظمی فاش کرد عقیلی ترجیح داد به باشگاه العربی بپیوندد با وجودی که پیشنهادهای دیگری از باشگاه.های اماراتی و ترکیه داشت.
عبدالرحمن الخلیفی عضو شورای اداری باشگاه العربی هم تاکید کرد عقیلی پس از آنکه درباره تمام جزئیات و کلیات قرارداد توافق به دست آمد، برای پیوستن به العربی وارد دوحه شد.
وی افزود: مسئولان باشگاه العربی از مدت.ها پیش به دقت این بازیکن را تحت نظر داشتند و امیدواریم او در تیم جدیدش موفق باشد و به سرعت با تیم هماهنگ شود و سطح بازی متمایز و برجسته.اش را ارائه کند.
علی السلیطی ستاره پیشین تیم العربی و معاون رئیس باشگاه با تمجید از قرارداد با عقیلی تاکید کرد باشگاه در فصل آتی تلاش خواهد کرد تمام تلاش.های خود را برای جلب رضایت هواداران العرباویه با ارائه بازی.های خوب به کار گیرد.
روزنامه های قطری در پایان مشخصات هادی عقیلی را اینگونه اعلام کردند:
نام: سید هادی عقیلی انور
تاریخ تولد: 15 ژانویه 1981 میلادی
سن: 30 سال
مکان تولد: باووس قبرس
قد: 185 سانتیمتر
باشگاه فعلی: سپاهان ایران
پست بازی: دفاع
تعداد بازی ملی: 48
تعداد گل.های بین المللی: 8
نامزد جایزه بهترین بازیکن آسیا در سال 2009
از سال 2006 برای تیم ملی کشورش بازی می کند.

باشگاه.هایی که تاکنون بازی کرده است:
پرسپولیس تهران: سال.های 2000 تا 2001
سایپا: سال.های 2001 تا 2004
سپاهان اصفهان: از سال 2004 تا 2011
باشگاه العربی قطر : باشگاه جدید که قرارداد وی برای فصل 2011 تا 2012 امضا می شود


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: