باشگاه سپاهان که به همکاری.اش با امیرقلعه.نویی پایان داده است، در شرایطی مذاکراتش را با علی دایی جدی تر از گذشته پیگیری کرده و با وی در اروپا تماس گرفته است که گوشه چشمی هم به مشخص شدن وضعیت منصور ابراهیم.زاده با تیم ذوب.آهن دارد.به گزارش مهر، پس از بازگشت محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان از مالزی به ایران، نشست وی با غلامحسین حسینی مدیرعامل این باشگاه عصر شنبه در محل باشگاه سپاهان برگزار شد که طی آن در مورد کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه تصمیمات مهمی اتخاد شد.
درحال حاضر که مسئولان باشگاه سپاهان از ادامه همکاری با امیر قلعه.نویی ناامید شده.اند و همکاری این مربی با تیم قهرمان لیگ به پایان رسیده، آنها با گزینه.هایی دیگر وارد مذاکره شده.اند که در راس.شان علی دایی قرار دارد.
در این رابطه مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان با علی دایی که در اروپا حضور دارد تماس گرفتند و مذاکراتی را با سرمربی فصل پیش پرسپولیس انجام دادند. همچنین پس از اتفاقاتی که در باشگاه ذوب.آهن رخ داد، سپاهانی.ها بار دیگر امیدوار به شنیدن پاسخ مثبت ابراهیم.زاده برای قبول هدایت تیم.شان شدند.
نام لوکا بوناچیچ هم پیش از پیوستن به شاهین بوشهر از فهرست مربیان جانشین قلعه.نویی خارج شد. اما مدیران این باشگاه دایره گزینه.های مدنظرشان را به این مربیان محدود نکرده و نفرات مطرحی همچون سنول گونش، فاتح تریم ترکیه.ای و آندریاس برمه آلمانی هم مدنظرشان بود که به دلیل دستمزد بالای این مربیان، هیئت مدیره باشگاه از ادامه مذاکره با آنها منصرف شد.
در این شرایط بحث تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی تیم سپاهان اصفهان هم مطرح است و آنها هم برای تمدید قرارداد منتظر معرفی شدن سرمربی جدید هستند که قرار است تمام این مسائل در نشست هیئت مدیره امروز باشگاه سپاهان مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم نهایی در خصوص این مسائل اتخاذ شود.
تیم فوتبال سپاهان اصفهان قهرمان دهمین دوره لیگ برتر باشگاه.های کشور در مرحله یک چهارم نهایی رقابت.های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا به دیدار السد قطر می.رود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: