سرمربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: اين تيم به انتظار 34 ساله براي حضور در بازي هاي المپيك 2012 لندن پايان مي دهد.به گزارش ايرنا، عليرضا منصوريان عصر شنبه در اربيل در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خوشبختانه بازيكنان تيم فوتبال اميد ايران از لحاظ روحي و جسمي در شرايط خوبي قرار دارند و در انتظار ديداري جذاب با تيم ملي عراق هستيم.
وي اظهار داشت: معتقدم كه بازيكنان ايران و عراق جزء بهترين تيم هاي غرب آسيا هستند كه اميدوارم بازيكنان اين دو تيم، بازي خوب و جوانمردانه اي را به نمايش بگذارند.
سرمربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: بازيكنان ايراني تمرينات خوبي را در تهران پيگيري كرده و اميدوارند با دست پر به كشورشان بازگردند.
وي شايعه وجود سه بازيكن غايب در تيم اميد ايران را تكذيب كرد و افزود: بازيكنانم در شرايط خوبي هستند و مصدومي در تيم وجود ندارد. با هماهنگي هايي كه از سوي مسئولان ايران انجام شد، تيم اميد با تركيب كامل در اربيل عراق حضور دارد.
منصوريان در پاسخ به سوال خبرنگار عراقي مبني بر اينكه «آيا ايران از بازي با عراق هراس دارد؟» افزود: ترس معنايي ندارد.بازي تيم هاي ايراني و عراقي هميشه براي دو كشور حساس بوده است. ما به دنبال تغيير يك جريان هستيم و هدفمان حضور در بازي هاي المپيك است.
سرمربي تيم فوتبال اميد ايران افزود: ترس را كنار گذاشته ايم و به همراه كادر فني هم قسم شده ايم تا به انتظار 34ساله پايان دهيم و در المپيك لندن حضور يابيم.
ديدار رفت تيم هاي اميد ايران و عراق در مرحله حذفي رقابت هاي فوتبال بازي هاي المپيك 2012 لندن فردا (يكشنبه) در اربيل عراق برگزار مي شود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید