بارش شديد باران دربرخي مناطق ايتاليا موجب جاري شدن سيل و بالا آمدن سطح آب در رودخانه ها شده است.به گزارش واحد مرکزي خبر، در پي بارش باران.هاي سيل آسا در شهر تاريخي ونيز ، سطح آب دريا به ميزان 145 سانتيمتر افزايش يافته و اهالي اين شهر و گردشگران خارجي با پوشيدن چکمه هاي بلند لاستيکي و حتي لباس هاي غواصي در اين شهر تردد مي کنند.
اين براي نخستين بار است که ونيزي ها با لباس غواصي به سر کار خود مي روند. اين درحالي است که در شهر رم هم بارش باران در يک هفته گذشته، سطح آب رودخانه توره در پايتخت ايتاليا را به ميزان 12 متر افزايش داده است.
يک شهروند ديگر گفت: هر چند بارش باران چند ساعتي است که متوقف شده اما سطح آب رودخانه باز هم بالاتر خواهد امد.
با وجود انکه مقامات شهرداري در رم به اهالي اين شهر هشدار داده اند تا به اين رودخانه نزديک نشوند اما برخي از شهروندان براي صيد ماهي به آنجا مي روند.
يک خانم سالمند اهل رم نيز گفت: افرادي که پايين پله مشغول ماهيگيري هستند کار خطرناکي مي کنند چرا که به مردم سفارش شده که هر لحظه سطح آب رودخانه بالاتر مي رود.
سطح آب رودخانه توره در رم بر اثر بارش باران هاي سيل آسا در اين شهر، به اندازه اي بالا آمده که بسياري از علائم راهنمايي و رانندگي را که در کنار اين رودخانه قرار دارد پوشانده است.


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: