رسانه.هاي هندوستان اعلام كردند كه يك مرد 65 ساله بيش از 37 سال است كه حمام نرفته و لقب بوگندوترين مرد جهان را از آن خود كرده است. به گزارش ايسنا، اين مرد 65 ساله كه آقاي «سينگ» نام دارد از سال 1974 تاكنون حمام نرفته و حتي اعضاي خانواده.اش هم از بودن در كنار او احساس ناراحتي مي.كنند. علاوه بر اين، موهاي اين مرد حدود دو متر ارتفاع دارد.
اين مرد در مصاحبه.اي با روزنامه ديلي.ميل گفت: دقيقا پس از ازدواجم كه حدود 37 سال پيش صورت گرفت به حمام نرفتم، به طوري كه همسايه.ها، دوستان، آشنايان و اعضاي خانواده.ام از اين كه بدنم بوي بدي مي.دهد از من فراري هستند.
وي خاطرنشان كرد: در گرماي 47 درجه سانتيگراد گاوهايم را براي چرا به مراتع مي.برم و از اين كه در هواي گرم حمام آفتاب مي.گيرم بسيار خوشحالم. به همين دليل، ديگر نياز به حمام رفتن ندارم.
همسر 60 ساله اين مرد بوگندو نيز يادآور شد: يك بار من و فرزندانم تصميم گرفتيم كه شوهرم را به حمام ببريم، اما او فرار كرد و به شدت از ما عصباني شد. شوهرم اصلا به فكر ظاهر و پاكيزگي خود نيست و اين موضوع من و فرزندانم را به شدت آزار مي.دهد، به طوري كه روز گذشته به او هشدار دادم اگر خودش را تميز نكند و لباس.هايش را نشويد از او جدا مي.شوم.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: