به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی to5mac9 در یک اقدام نادر ،وقتی خوانندگان نشریه نیویورک پست قصد خواندن روزنامه را از طریق اینترنت و بوسیله مرورگر سافاری داشتند ضمن مسدود شدن ،به آنان اعلام شد تا برنامه رسمی را از اپ استور خریداری کنند.
نشریه نیویورک پست که متعلق به غول رسانه های ارتباطی یعنی مرداک و گروه نیوز کروپ است متن زیر را برای کاربران به نمایش درآورده است:
“از آمدنتان متشکریم ،خواندن محتوای روزنامه نیویورک پست از این به بعد در iPad فقط از طریق برنامه NYPost App که در فروشگاه نرم افزاری اپل وجود دارد قابل دسترسی است و با ثبت نام و پرداخت هزینه اشتراک دوباره می.توانید از خوانندگان ثابت ما باشید!”. هزینه آبونمان این روزنامه در یک ماه ۶٫۹۹ دلار و برای ۶ ماه ۷۹٫۹۹ دلار است و متاسفانه هیچ گونه گزینه.ای برای اشتراک یک نسخه.ای آن وجود ندارد.
خبر خوشحال کننده اینکه اگر با مرورگر های اپرا مینی و اسکای فایر به وب سایت روزنامه مذکور بروید هنوز این محدودیت اعمال نشده است.
صد البته حرکت نیویورک پست کاملا دارای اهداف اقتصادی است و ما بسیار امیدواریم تا این حرکت به سایر نشریات مشابه سرایت نکند.

موضوعات مشابه: