به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی unwiredview،شرکت.های بسیاری از سازندگان تلفن همراه اعم از سامسونگ ،ال-جی ، htc وارد رقابت در دنیای تلفن های دو هسته.ای شده بودند ولی شرکت سونی اریکسون هنوز گامی برای تحقق این امر برنداشته بود.
به نظر می.رسد که زمان ارائه یک تلفن همراه دو هسته.ای از سوی گوی سبز فرا رسیده و شرکت مذکور قصد دارد تا اولین تلفن همراه دو هسته.ای خود با نام Xperia Duo را معرفی و روانه بازار کند.
نخستین تصویر لو رفته از این تلفن همراه که دارای سیستم عامل اندروید خواهد بود امروز در دنیای اینترنت منتشر شده است. به نظر نمی.رسد که تصویر منتشر شده جعلی باشد زیرا همیشه سونی اریکسون معروف به تولید تلفن های همراهی با طرح های بدیع و بسیار زیبایی بوده است و طراحی Xperia Duo نیز در همین راستا می.باشد و به نوعی متفاوت ترین تلفن همراه اندرویدی خواهد بود که تاکنون تولید شده است.
تنها نکته ای که می توان از این تصویر دریافت کرد این است که Duo دارای صفحه نمایش ۴٫۳ اینچی و یا ۴٫۵ اینچی است زیرا صفحه نمایش کاملا سطح رویی تلفن همراه را پوشانده است.
به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت سونی اریکسون این تلفن همراه را به صورت رسمی معرفی کند تا مشخصات سخت افزاری این تلفن همراه هوشمند بسیار زیبا نیز مشخص شود.

موضوعات مشابه: