2 مرد و يك زن كه با ربودن مردي جوان، او را كشته و جسدش را درون چاه روستاي مسگران مشهد انداخته بودند، دستگير و به جرمشان اعتراف كردند. به گزارش «جام.جم»، هفته گذشته زني با حضور در پليس آگاهي مشهد از گم شدن پسر 30 ساله.اش خبر داد و براي يافتن او تقاضاي كمك كرد.
در تحقيق از شاكي معلوم شد 2 مرد و يك زن كه سرنشينان يك خودروي سواري بوده.اند، مقابل خانه.شان آمده و پس از گفت.وگو با فرزندش، او را با خود برده.اند. پس از اين ملاقات، مرد جوان ديگر به خانه بازنگشته است.
با به دست آمدن اين اطلاعات، 2 مرد و يك زن جوان به عنوان تنها مظنونين پرونده تحت تعقيب قرار گرفتند و مشخصات خودروي آنها در اختيار گشت.هاي انتظامي قرار گرفت تا اين.كه چند روز پيش ماموران هنگام گشتزني، خودروي تحت تعقيب پليس را كه مقابل بوستاني متوقف شده بود، شناسايي و راننده آن را دستگير كردند.
متهم هنگام بازجويي در مركز پليس گفت: اشتباه دستگير شده.ام. جوان گمشده را نمي.شناسم و از سرنوشت وي بي.اطلاع هستم. اما در پي تناقض.گويي.هاي متهم، ماموران با احضار مادر جوان گمشده از او خواستند در مواجهه حضوري با متهم قرار گيرد. زن شاكي به محض ديدن متهم، او را شناخت و گفت: متهم همان مردي است كه آخرين بار با پسرم ملاقات كرد. با مشخص شدن اين موضوع، روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه.اي شد.
اعتراف به جنايت و آدم.ربايي
مرد متهم به پليس گفت: از چندي پيش با مرد گمشده آشنا بودم. او پس از مدتي به بدگويي از من ميان دوستانمان پرداخت و همان جا بود كه متوجه شدم او نيت بدي نسبت به خانواده.ام دارد. بنابراين ماجرا را با همسرم و يكي از دوستانم در ميان گذاشته و تصميم به قتل وي گرفتيم.
متهم اضافه كرد: براي اجراي نقشه.مان همراه 2همدستم مقابل خانه شاكي رفته و با فريب، وي را سوار خودرو كرديم. متهم افزود: در ميانه راه، او متوجه قصد ما شد و تلاش .كرد تا با باز كردن در فرار كند كه موفق نشد.
ردپاي يك زن و مرد در پرونده قتل
متهم اضافه كرد: پس از انتقال مرد جوان مقابل يك چاه قديمي حوالي روستاي مسگران ابتدا كتكش زده و بعد با سلاحي كه همراه داشتم، به او شليك كردم. متهم به قتل اضافه كرد: در پي اين جنايت جسد مرد جوان را كشان.كشان به درون چاه انداختيم و با سوار شدن به خودرو محل را ترك كرديم و روز بعد 3 نفري به محل حادثه بازگشتيم. براي اين.كه مردم روستا جسد را پيدا نكنند، روي آن اسيد پاشيديم تا اثري از جنازه باقي نماند. در پي اظهارات متهم، 2همدست فراري.اش تحت تعقيب قرار گرفتند و در خانه.اي در جنوب شهر شناسايي و دستگير شدند. متهمان در بازجويي به پليس گفتند، در ربودن و قتل مرد جوان با متهم همكاري كرده.اند. به اين ترتيب، متهمان همراه ماموران آتش.نشاني براي كشف جسد عازم محل حادثه شدند و پس از ساعت.ها تلاش، بقاياي جسد را از عمق 10 متري چاه بيرون آوردند.
با هماهنگي قضايي جسد به پزشكي قانوني منتقل شد و متهمان با قرار قانوني از سوي قاضي علي.اكبر صفائيان، بازپرس ويژه قتل دادسراي مشهد روانه بازداشتگاه پليس شدند. تحقيقات تكميلي از آنها براي افشاي ساير جرايم ادامه دارد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: