فرشيد طالبي، خسرو حيدري، آندرانيك تيموريان،كريم انصاري.فرد و مهدي رحمتي بازيكنان مورد نظر استقلالي.ها هستند و مسوولان اين باشگاه بسيار اميدوارند با چند نفر از اين بازيكنان به توافق نهايي دست يابند. در شرايطي كه از تبريز خبر مي.رسد باشگاه تراكتورسازي با آندرانيك تيموريان به توافق دست يافته و خسرو حيدري هم از ديدار مثبت خود با محمدرضا ساكت مديرعامل باشگاه سپاهان خبر داده است، اما باشگاه استقلال همچنان اميدوار به جذب اين بازيكنان است.
علي فتح الله.زاده، سرپرست باشگاه با اعلام اين.كه ميلاد ميداوودي را حفظ خواهد كرد، افزود: امروز صحبت نهايي را با آندرانيك تيموريان و كريم انصاري.فرد انجام مي.دهيم و اميدواريم با اين دو بازيكن قرارداد ببنديم. اما در حالي كه ايمان مبعلي هافبك فصل گذشته آبي.پوشان در گفت.وگو با سايت باشگاه، جدايي.اش از استقلال و پيوستن به الشارجه امارات را رسما تاييد كرده است، سيدمهدي سيدصالحي مهاجم گلزن فصل گذشته استقلال كه گفته مي.شود در ليست پرويز مظلومي جايي ندارد، در اين باره اعلام كرد؛ تكليفش پس از مذاكره با باشگاه مشخص خواهد شد، ضمن اين.كه اميرحسين صادقي مدافع آبي.پوشان نيز ظاهرا با پادرمياني فرهاد مجيدي فصل بعد هم آبي.پوش باقي خواهد ماند.
درباره وضعيت سنگربان فصل جديد استقلال، علي نظري.جويباري، معاون اين باشگاه گفت: براي اين.كه يك دروازه.بان اول داشته باشيم با رحمتي، كردان و محمدي و حقيقي مذاكره كرديم، چون نمي.توانستيم بيكار بنشينيم. حقيقي كه با پرسپوليس قرارداد بست. كردان هم اعلام كرد كه مي.خواهد در ذوب.آهن بماند، بنابراين از بين رحمتي و محمدي يكي را جذب خواهيم كرد.
نظري.جويباري درباره مذاكره با فرشيد طالبي مدافع فصل گذشته ذوب.آهن هم افزود: فرشيد طالبي در دبي به سر مي.برد، اما يكشنبه يا دوشنبه با او مذاكرات را نهايي مي.كنيم. وي در مورد احتمال بازگشت خسرو حيدري به استقلال گفت: اگر حيدري بتواند از سپاهان جدا شود به استقلال بازمي.گردد. تمام تلاشمان را مي.كنيم كه اين اتفاق رخ دهد. مظلومي اين بازيكن را خواسته و باشگاه هم تلاش مي.كند او را جذب كند.
باشگاه استقلال تاكنون با علي حمودي از فولاد و ميثم حسيني از فولادگستر تبريز قرارداد رسمي منعقد كرده و با محمد نصرتي و كرار جاسم نيز قرارداد داخلي بسته است.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: