اعضای یک باند سرقت که تاکنون موفق به 300 فقره سرقت خودرو و لوازم شده بودند با تلاش ماموران پلیس اصفهان دستگیر شدند.به گزارش مهر، سرهنگ محمدعلی بختیاری فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با عنوان این مطلب اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت وسایل نقلیه و داخل خودرو موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود : پس از انجام تحقیقات لازم و بکارگیری اقدامات ویژه پلیسی مشخص شد که سرکرده باند به نام «داوود – ص» به دلیل مشارکت در 300 فقره سرقت داخل خودرو تحت تعقیب مراجع قضایی تهران بوده و در حال حاضر متواری است.
این مقام مسئول تصریح کرد: با تشکیل تیم های تخصصی و انجام بررسی های ویژه پلیسی ماموران مخفیگاه وی را در اطراف اصفهان را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه این فرد در منزل پدربزرگش واقع در شهر نیک آباد مخفی و منزل مذکور را به پاتوق مواد مخدرتبدیل کرده بود، افزود :این متهم با تشکیل باندی جدید دراصفهان به سرقت وسایل نقلیه، داخل خودرو، اثاثیه منزل اقدام می کرد.
رئیس پلیس مرکز استان عنوان کرد:ماموران با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه سرکرده باندرا به همراه دو عضو دیگر باند به نام های «مجید و عباس- ش» دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اضافه کرد:در بازرسی از این پاتوق یک دستگاه خودروی پژو مسروقه ، هفت عدد کارت عابر بانک ، سه عدد کارت سوخت ،یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه ،چهار دستگاه گوشی تلفن همراه،تعداد زیادی اسباب و وسایل منزل و چند دسته شاه کلید کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه اعضای این باند به 300 فقره سرقت داخل خودرو،موتور سیکلت ، منازل و اموال با ارزش و وجوه های نقد اقرار کردند، افزود:این سرقت ها با انگیزه تامین هزینه مواد مخدر اعضای باند انجام می شده است.
سرهنگ بختیاری با اشاره به اینکه انهدام این باند و دستگیری عضو اصلی آن که تحت تعقیب مراجع قضایی تهران نیز بود رضایت و خوشحالی شهروندان را به دنبال داشت، خاطرنشان کرد:تک تک اعضای این باند پس از شناسایی توسط مالباخته گان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: