مرد جوان نظافتچي به خاطر سرقت طلاهاي منشي مطب دندانپزشكي وي را با روسري.اش خفه كرد. به گزارش فارس،. در ساعت 14 روز سه شنبه 31 خرداد از طريق مركز فوريت.هاي پليسي 110 وقوع يك فقره قتل در يك مطب دندانپزشكي واقع در خيابان وليعصر، خيابان هاشمي.فر، به كلانتري 129 جامي اعلام شد.
با حضور عموزاد بازپرس شعبه چهارم دادسراي جنايي تهران به همراه كارآگاهان اداره قتل و بررسي صحنه تشخيص هويت پليس آگاهي مشخص شد معصومه 25 ساله منشي مطب به علت خفگي با روسري به قتل رسيده است.
پرونده اين قتل حسب دستور بازپرس بلافاصله جهت انجام تحقيقات تخصصي و شناسايي قاتل يا قاتلان به اداره دهم پليس آگاهي اداره قتل ارجاع شد.
در ابتداي بررسي.ها معلوم شد طلاجات متعلق به معصومه به سرقت رفته است. دكتر دندانپزشك در اظهاراتش به افسر پرونده گفت: مطبم طبقه بالاي منزل خاله.ام است. برابر برنامه قبلي، روزهاي سه.شنبه هر دو هفته يك بار مطب به علت نظافت تعطيل بود و در اين روز نظافتچي از يك شركت خدماتي به مطب مي.آمد و من در اين روز در مطب نبودم.
وي افزود: برابر گفته خاله.ام ساعت 8 صبح منشي به مطب آمد. ساعت 11 خاله.ام به مطب مراجعه كرده و بعد از اين كه زنگ مطب را مي.زند اما كسي در را به روي او باز نكرد. در حالي كه برق روشن بود، خاله.ام با كليدي كه در اختيار داشت وارد مطب شده و با كشف جسد معصومه با من تماس گرفت. من سريعاً خودم را به مطب رساندم و با پليس تماس گرفتم.
با تحقيق افسر پرونده از شركت خدماتي كه نظافتچي به مطب مي.فرستاد، مدير شركت مدعي شد در اين روز از مطب دندانپزشكي تماسي با ما برقرار نشد و هيچ نظافتچي نيز در روز حادثه به اين محل اعزام نشده است.
در ادامه بررسي.ها معلوم شد يكي از نظافتچي.هاي شركت خدماتي مربوطه به نام سعيد37 ساله چند بار به اين مطب براي نظافت اعزام شده است.
با اين اطلاعات، كارآگاهان شناسايي سعيد را در دستور كار جدي خود قرار دادند. در اين رابطه با شناسايي محل سكونت اين فرد در يكي از مسافرخانه.هاي محدوده ميدان راه آهن مشخص شد وي چند روزي است كه به اين مسافرخانه مراجعه نكرده است و آدرس مشخصي هم ندارد.
در ساعت 8 دوم تير متهم مورد نظر در يكي از مسافرخانه.هاي اطراف ميدان امام خميني (ره) شناسايي و دستگير شد.
با انتقال سعيد كه فردي سابقه.دار بوده، وي به ارتكاب قتل منشي مطب اعتراف كرد و گفت: من در سال جاري از طريق شركت خدماتي براي كار نظافت چند بار به اين مطب رفتم. بعد از مدتي از منشي خواستم تا براي اين كه كميسيون و درصدي از حق الزحمه.ام به شركت خدماتي نپردازم، مستقيماً با من تماس بگيرد.
وي افزود: در اين روز با تماس تلفني منشي، حدود ساعت 9 صبح به مطب رفتم. برق طلاهاي خانم منشي مرا وسوسه كرد. خواستم با سرقت از مطب و طلاهاي وي از آنجا فرار كنم و به هيچ وجه قصد كشتن او را نداشتم. اما با تهديدش، وي قصد ايجاد سر و صدا براي كمك داشت كه با روسري.اش او را حفه كردم و پس از سرقت طلاها، وجه نقد، عابر بانك و گوشي تلفن همراه، به سرعت از آنجا فرار كردم. با توجه به اين كه رمز عابر بانك روي كارت بود مبلغ 150 هزار تومان از حسابش برداشتم.
سرهنگ كارآگاه آريا حاجي.زاده معاون مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ گفت: تحقيقات كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي درباره ساير موارد در اين پرونده كماكان ادامه دارد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید