گوشي دو هسته.اي LG به بازار[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
 • این تصویر کوچک شده است. برای مشاهده سایز واقعی بر روی اینجا کلیک کنید.
  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  شركت ال.جي اعلام كرد از طريق شركت مخابراتي كانادايي Wind Mobile گوشي هوشمند جديد خود موسوم به Optimus 2X را وارد اين كشور كرده و با فاصله زماني كوتاه آن را به دست كاربران در ديگر نقاط جهان مي.رساند.

  به گزارش فارس به نقل از الكترونيستا، اين گوشي هوشمند به نسخه 2/2 سيستم.عامل اندرويد مجهز شده است و بر اساس برنامه.ريزي.هاي صورت گرفته طي چند روز آتي به دست كاربران كانادايي مي.رسد.
  اين محصول يكي از نخستين گوشي.هاي هوشمند توليد شده در سراسر جهان است كه در آن از پردازنده دوهسته.اي Tegra 2 شركت NVIDIA استفاده شده است و در عين حال مي.تواند از طريق خروجي HDMI تصاوير را با كيفيت 1080 پيكسلي در تلويزيون و ديگر دستگاه.هاي الكترونيكي به نمايش بگذارد.
  اين گوشي هوشمند نمايشگر لمسي 4 اينچي دارد كه تصاوير در آن با كيفيت 800 در 480 پيكسل به نمايش درمي.آيند. براي اين گوشي دوربين ديجيتالي 8 مگاپيكسلي با كيفيت HD و دوربين دوم 1.3 مگاپيكسلي براي برقراري تماس.هاي تصويري در نظر گرفته شده است و از ديگر امكانات آن مي.توان به قابليت پشتيباني از DLNA و حافظه داخلي 8 گيگابايتي اشاره كرد.
  ال.جي اعلام كرد كه است كه همزمان با كانادا فروش اين گوشي در كشورهاي آسيايي و اروپايي نيز آغاز خواهد شد.
  فروش اين گوشي اوايل سال جاري ميلادي در كشور كره آغاز شده بود.


  موضوعات مشابه: