سرپرست تيم فولاد خوزستان گفت: براي جذب بازيكن برزيلي روي بازيكنان سطح بالا و تراز اول تاكيد داريم. حسين. ابن.قاسم در گفت.وگو با ايسنا در خوزستان اظهاركرد:. تست.گيري از روز گذشته (سوم تيرماه) با حضور بيش از 100 بازيكن از استان و تعدادي بازيكن خوزستاني از استان.هاي ديگر آغاز شده است و تا فردا ادامه دارد. تعدادي از اين بازيكنان را هيات فوتبال استان به ما معرفي كرده است.
سرپرست تيم فولادخوزستان ادامه.داد: اين بازيكنان در قالب چند تيم با هم رقابت مي.كنند و از ميان آن.ها بازيكنان مورد نظر توسط نعيم سعداوي، كورش بختياري.زاده، سعيد جوشش، فرينا و جهانبخش داراپور كه كادر تيم بزرگسالان را تشكيل مي.دهند، انتخاب مي.شوند.
وي اظهاركرد: همچنين مربيان و مدير فني تيم.هاي پايه نيز در اين تست.گيري حضور دارند و آن.ها نيز براي جذب بازيكن براي تيم.هاي خود نفرات برتر را شناسايي مي.كنند.
ابن.قاسم درباره سفر جلالي به برزيل گفت: جلالي از روز گذشته (سوم تيرماه) به برزيل رفته است و مديرعامل باشگاه صلاح ديد كه براي جذب بازيكن، سرمربي تيم شخصا به برزيل برود. قرار است وي دو يا سه بازيكن انتخاب كند.
سرپرست تيم فولادخوزستان درباره وضعيت رضا نوروزي گفت: اين بازيكن با تيم ما قرارداد دارد و برنامه.اي براي جدايي از تيم ندارد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: