رييس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران با تاكيد بر اينکه طرح امنيت اخلاقي مطالبه مردم و مسئولان کشور است، اظهار داشت: اين طرح تا برطرف شدن دغدغه مردم در کشور استمرار دارد.به گزارش ايسنا، سرهنگ عباس ميرايي با اعلام اين مطلب افزود: اين گونه طرح.ها در طول سال اجرا مي.شود اما با توجه به فرا رسيدن فصل تابستان پليس اين طرح را با قاطعيت بيشتري اجرا مي.کند.
وي ضمن تقدير و تشکر از همکاري و مساعدت مردم با مأموران نيروي انتظامي در اجراي اين طرح تصريح کرد: اجراي اين طرح خواست مردم و مسئولان کشور است.
رييس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي با تاکيد بر اينکه پليس اجازه نخواهد داد عده.اي با هنجارشکني آسايش و امنيت مردم را به مخاطره بيندازند، خاطر نشان کرد: مردم مي.توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در امور صنفي با شماره تلفن 110 و 197 به پليس اطلاع دهند.
ميرايي با اشاره به اينکه پليس نظارت اماکن عمومي ناجا اقدامات خود را در دو بخش پيشگيرانه و نظارتي انجام مي.دهد، تصريح کرد: دراين رابطه جلسات متعددي با سازمان.هاي ذي ربط، مجامع صنفي در امور توليد و توزيع گذاشته شد.
وي همکاري خوب قوه قضائيه با نيروي انتظامي را يادآور شد و اظهار داشت: دراجراي طرح امنيت اخلاقي با کساني که قانون ستيزي کنند برابر قانون برخورد مي.شود.
رييس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي با اشاره به اينکه طرح امنيت اخلاقي از 25 خرداد سال جاري آغاز شده است، خاطرنشان کرد: از ابتداي اجراي اين طرح تاکنون هفت هزار و 900 سي دي مبتذل،15 هزار و 606 البسه غير مجاز و چهار هزار و 472 فقره اقلام شيطان پرستي در اماکن عمومي سه استان گيلان، مازنداران و تهران کشف و ضبط شده است.
سرهنگ ميرايي گفت: در اين رابطه تعدادي از واحدهاي توليدي پوشاک و توزيع کننده آن به دليل عدم توجه به موارد قانوني برابر قانون پلمپ و از فعاليت آنها جلوگيري شد.
رييس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران با تاكيد بر اينکه طرح امنيت اخلاقي در راستاي برخورد با هنجارشکنان و عفاف.ستيزان اجرا مي.شود، اضافه کرد: آسايش و آرامش مردم مهمترين دغدغه مسئولان نيروي انتظامي است که پليس در اين راستا از هيچ کوششي دريغ نخواهد کرد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: