ه گزارش فارنت و به نقل از سی.نت پس از افزایش اعتراضات عمومی خصوصا در اینترنت مبنی بر مشکل آنتن.دهی تلفن همراه “آیفون ۴″ استیو جابز مدیرعامل شرکتت اپل در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام کرد که مشکل ناشی از عدم آنتن.دهی این تلفن همراه به خاطر درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی کاربران است.

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


کاربرانی که آیفون ۴ را خریداری کرده.اند با مشکل بی.سابقه عدم آنتن.دهی تلفن همراه خود روبرو شده.اند و مشکل آنتن.دهی آیفون ۴ به یک بحث داغ در شبکه.های اجتماعی تبدیل شده است و عده.ای از کاربران نیز گزارش داده.اند که در هنگام گذاشتن انگشتان دست در یک منطقه خاص آیفون تلفن همراه آنان مشکل آنتن.دهی پیدا می.کند.


اکنون استیو جابز با پاسخ خود به این ایمیل و با بیانیه رسمی شرکت اپل در این خصوص اگر چه در واقع این شرکت به این مشکل اذعان داشته، اما باز هم در واقع آن را از سر خود باز کرده و به درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی مشتریان نسبت داده است.
استیو جابز در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام داشته است که تنها راه حل این مشکل آن است که شما تلفن همراه خود را این گونه در دست نگیرید.

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


این مشتری شرکت اپل دوباره پس از دریافت این پاسخ در ایمیل دیگری به استیو جابز که معمولا پاسخ.هایی کوتاه و مختصر به نامه.های خود می.دهد، می.نویسد:


“آهان من فهمیدم، خوب پس این اون چیزیه که من باید انجام بدم، شما به من یک راه.حل ارائه دادید اما من فکر می کنم که به طور معمول من نباید محدودیتی برای چگونه در دست گرفتن یک گوشی داشته باشم.
من این گوشی رو چال می.کنم، این واقعا شگفت.انگیزه، من فکر می کنم چیزی که بیشتر بشه اسم اینو گذاشت نقص در طراحیه..”
استیو جابز در پاسخ به این نامه می.نویسد:
“مطمئنا در هر گوشی تلفن همراهی نقاط حساسی وجود دارد که بر روی آنتن تاکید شده است. برخی شرکت.ها هنگام فروش با الصاق برچسب.هایی به مشتری خود می گویند که این منطقه را با دستان خود نپوشانند.”

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


این اظهارات استیو جابز در حالی مطرح می.شود که زمان زیادی از کنفرانس اپل نگذشته است که جابز در آن کنفرانس با اطمینان خاصی از آنتن آیفون ۴ با عنوان “Brilliant Engineer” یاد کرد، عنوانی که پروفسور “Gert Frolund Pedersen” استاد دانشگاه معروف” Aalborg”چندان به آن اعتقاد نداشت و قبل از عرضه آیفون ۴ تاکید داشت که لمس آنتن آیفون جدید توسط انگشتان دست، موجب ایجاد تداخل مغناطیسی و در نتیجه مشکل آنتن.دهی این تلفن همراه خواهد شد.

موضوعات مشابه: