[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  طبق يافته.هاي يك بررسي، مردم در چين روزانه نصف آمريكايي.ها به تماشاي تلويزيون مي.نشينند اما بيش.تر امكان دارد ويديو را در رايانه يا تلفن همراهشان تماشا كنند.

  به گزارش (ايسنا)، بر اساس يافته.هاي بررسي نيلسن از عادت.هاي
  فن.آوري مردم جهان كه با نظرسنجي از 27 هزار مصرف.كننده آنلاين در 55 كشور انجام گرفته، تماشاي ويديو برروي تلفن همراه در كشورهاي آسيا و اقيانوسيه بسيار متداول.تر از آمريكا يا اروپا است.
  در حاليكه آمريكايي.ها در ماه مارس بيش از پنج ساعت در روز تلويزيون تماشا كردند، اين زمان براي شهروندان چيني معمولي در روز دو ساعت و 36 دقيقه بود.
  طبق اين گزارش كه به چگونگي استفاده از فن.آوري در بخش.هاي مختلف جهان اشاره دارد، درصد بالاتري از آمريكايي.ها نسبت به چيني.ها شمار زيادي كانال تلويزيون كابلي در خانه دارند. در حالي كه تايلند با دو ساعت و 11 دقيقه كم.ترين ميزان تماشاي تلويزيون را دارد.
  هم.چنين مردم در چين و هنگ.كنگ بيش.تر مايلند ويديو را در رايانه.هاي محل كار مشاهده كنند در حالي كه شهروندان آمريكايي 40 درصد كم.تر از همتايانشان در جهان در محل كار ويديو تماشا مي.كنند.
  بنا بر اين بررسي، مردم عربستان سعودي و پاكستاني.ها ممكن است دست كم دو برابر بيش.تر از ديگران در جهان، رايانه لوحي يا قصد خريد آن را داشته باشند، در حالي كه در آمريكا كه خانه اپل و آي پد است، مردم تقريبا 20 درصد كم.تر به اين دستگاه علاقه دارند.


 • موضوعات مشابه: