نشريه معتبر PC World به دنبال دريافت يك پست. الكترونيك از سوي يكي از اعضاي روابط عمومي شركت Jabra كه در زمينه توليد تجهيزات بي.سيم و هندزفري براي تلفن.هاي همراه فعاليت مي.كند، ضمن تاييد خبر آسيب.رساني تلفن.همراه به پوست كاربران توضيحاتي را در اين مورد منتشر كرد.

[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  به گزارش فارس به نقل از پي.سي.ورلد، در اين پست الكترونيكي آمده بود: همه ما از پيش.تر مي.دانستيم كه تلفن.ها بيش از دستشويي.ها آلوده هستند و باكتري.ها را در خود نگه مي.دارند. اما مطالعات جديد نشان داده است، فلز نيكل كه در گوشي.ها به كار مي.رود، مي.تواند يك عامل اصلي در بروز مشكلات پوستي محسوب شود.
  انجمن بيماري.هاي پوستي انگلستان هفته گذشته با انتشار خبري به پزشكان هشدار داد، افرادي كه به ميزان زياد از تلفن.همراه استفاده مي.كنند، بيش از ديگران در معرض حساسيت.هاي پوستي قرار مي.گيرند.
  اين پست الكترونيكي در ادامه توضيح مي.دهد: فلز نيكل امروزه به عنوان يكي از اعضاي اصلي تشكيل دهنده تلفن.هاي همراه محسوب مي.شود. تعدادي از دانشگاه.ها با بررسي.هايي كه به تازگي انجام داده.اند، اعلام كرده.اند كه از 22 دستگاه ديجيتالي، 10 عدد از آن.ها شامل نيكل مي.شوند.
  اين طور كه محققان هشدار داده.اند، با توجه به تجمع بيش. از اندازه باكتري.ها روي تلفن.همراه، سمتي از صورت كه همواره با گوشي در تماس است، پس از گذشت مدتي ملتهب شده و با اختلالات پوستي مواجه مي.شود.


 • موضوعات مشابه: