مرحله گروهی رقابت.های فوتبال جام جهانی نوجوانان 2011 مکزیک با صعود تیم.های نوجوانان ازبکستان، انگلستان، اروگوئه، نیوزلند و آمریکا پیگیری شد.به گزارش مهر، هشتمین روز از چهاردهمین دوره مسابقات فوتبال فوتبال جام جهانی زیر 17 سال 2011 مکزیک شنبه شب با انجام چهار دیدار پیگیری شد که در گروه C تیم فوتبال نوجوانان انگلستان با برتری 2 بر صفر برابر اروگوئه به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شد.
در دیگر مسابقه این گروه تیم.های روآندا و کانادا برابر هم به نتیجه مساوی رضایت دادند تا تیم اروگوئه با توجه به شکست برابر انگلستان به عنوان تیم دوم گروه به مرحله بعدی صعود کرده و کانادا و روآندا حذف شوند.
ناکامی نوجوانان کانادا در پیروزی برابر روآندا باعث شد چهار تیم سوم گروه.های آرژانتین (گروه B)، آمریکا (گروه D) و تیم.های سوم گروه.های E و F جواز حضور در مرحله یک.هشتم نهایی این مسابقات را بدست آوردند.
در گروه D تیم فوتبال نوجوانان ازبکستان با نتیجه 2 بر یک جمهوری چک را شکست داد تا پس از ژاپن دومین تیم آسیایی صعود کننده به مرحله یک.هشتم نهایی این مسابقات آنهم به عنوان تیم نخست گروه لقب بگیرد.
تیم.های نوجوانان نیوزلند و آمریکا هم در دیگر دیدار این گروه به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند و هر دو تیم با 4 امتیاز، 4 زده و 2 خورده به کارشان در مرحله گروهی پایان دادند. طبق قوانین رقابت.های جام جهانی نوجوانان پس از اینکه دو تیم از همه نظر با همدیگر مساوی می.شوند، تعداد کارت.های زرد و قرمز آنها محاسبه می.شود که هر دو تیم در مرحله گروهی 5 کارت زرد گرفتند اما تیم آمریکا با دریافت یک کارت قرمز در رده. سوم قرار گرفت اما به مرحله بعد صعود کرد.
نتایج دیدارهای شنبه شب این دوره از رقابت ها به شرح زیر است:
گروه C:
انگلستان 2 - اروگوئه صفر
گل.ها: ناتانیل چالوباه(45) و ماکس کلایتون(58) برای انگلستان

روآندا صفر - کانادا صفر
جدول رده.بندی گروه C:
1- انگلستان 7 امتیاز، 2- اروگوئه 6 امتیاز، 3- کانادا 2 امتیاز، 4- روآندا یک امتیاز

گروه D:
آمریکا صفر - نیوزلند صفر

جمهوری چک یک - ازبکستان 2
گل.‎ها: لوکاس جولیس(23- پنالتی) - تیمور خکیموف(44) و آبوسبک ماخستالی.اف(73) برای ازبکستان

جدول رده.بندی گروه D:
1- ازبکستان 6 امتیاز، 2- نیوزلند 4 امتیاز(4 زده - 2 خورده)، 3- آمریکا 4 امتیاز(4 زده - 2 خورده)، 4- جمهوری چک 3 امتیاز

مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام جهانی نوجوانان 2011 مکزیک امروز با انجام دیدارهای زیر به پایان می.رسد:
گروه E:
اکوادور - بورکینافاسو
پاناما - آلمان

گروه F:
برزیل - ساحل عاج
دانمارک - استرالیا


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: