فرمانده انتظامي شهرستان ملارد گفت: با تلاش مأموران نيروي انتظامي شهرستان ملارد اخاذ مسافرنما در اين شهرستان دستگير شد.به گزارش فارس، علي صفري اظهار داشت: فردي كه به عنوان مسافركش پس از سوار كردن زن جواني به همراه فرزندش قصد اخاذي و آزار و اذيت او را داشت از رسيدن به نيت شوم خود ناكام و پس از گذشت سه ساعت از سوي مأموران انتظامي شهرستان ملارد دستگير شد.
وي افزود: ساعت 10 شب 31 خردادماه سال جاري، زن جواني به همراه فرزندش با حالتي هراسان و نگران به كلانتري 17 مارليك شهرستان ملارد مراجعه كرده و عنوان مي.كند حدود دو ساعت پيش در بلوار اصلي شهر مارليك به همراه فرزندم به قصد رفتن به منزل، سوار يك دستگاه خودروي پرايد سفيد رنگ به رانندگي جواني حدودا 35 ساله شدم كه دقايقي پس از حركت، ناگهان راننده خودرو به سمت جاده خوشنام تغيير مسير داد.
زن جوان در حالي كه نگراني و هراس در چهره.اش موج مي.زد در ادامه به مأموران انتظامي گفت: بعد از آن كه متوجه نيت پليد راننده خودرو شدم هر قدر تلاش كردم نتوانستم درب خودرو را باز كنم و حتي شيشه خودرو نيز پايين نيامد تا بتوانم فراركنم.
صفري افزود: راننده خودرو پس از آنكه متوجه شد طعمه وي از نيت شوم و پليد او آگاه شده و قصد فرار دارد، با گذاشتن چاقو در زير گلوي فرزندش وي را تهديد كرد كه چنانچه سر و صدا كرده و قصد فرار داشته باشد فرزندش را خواهد كشت.
فرمانده انتظامي شهرستان ملارد اضافه كرد: سارق به عنف كه به سرعت به مسير خود ادامه مي.داد پس از نزديك شدن به بيابان.هاي جاده خوشنام و حركت به سمت سرآسياب، قصد توقف خودرو و پياده كردن زن جوان را داشت كه وي در سرپيچ جاده، با توجه به كاهش سرعت خودرو، ازفرصت استفاده كرده و با پايين بردن شيشه، قفل درب خودرو را بازكرده و به همراه فرزندش، خودشان را به بيرون از ماشين پرتاب كرده و شروع به فرار مي.كنند.
صفري تصريح كرد: ماموران انتظامي پس از دريافت مشخصات فرد سارق به عنف، دستگيري وي را دستور كار خود قرار داده و با انجام كارهاي اطلاعاتي و گشت زني.هاي نامحسوس پس از گذشت حدود 3ساعت از وقوع حادثه محل زندگي متهم را در مارليك مورد شناسايي قرار داده و در يك عمليات غافلگيرانه وي را در منزلش دستگير و به كلانتري منتقل كردند.
متهم پس از دستگيري دربازجويي.هاي پليس به جرم خود اعتراف و اذعان داشت كه زن جوان را به قصد اخاذي و آزار و اذيت سوار خودرو كرده و به بيابان.هاي اطراف ملارد كشانده است.
متهم پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.
فرمانده انتظامي شهرستان ملارد به شهروندان به ويژه بانوان توصيه كرد در جابجايي.ها، ترددها و سفرهاي درون و برون شهري از وسايط نقليه عمومي با آرم و علائم مشخص استفاده كرده و از سوار شدن به خودروهاي شخصي خودداري كنند و هنگام سوار شدن به خودروهاي مسافربر، شماره پلاك ماشين را به ذهن سپرده و يا آن را يادداشت كنند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: