تیم ملی فوتبال ایران بامداد روز چهارشنبه به منظور برگزاری یک اردوی 12 روزه با 30 بازیکن عازم کشور اتریش می.شود.به گزارش مهر، به گفته مدیر امور رسانه ای تیم ملی، بازیکنان دعوت شده باید ساعت 12 روز سه شنبه هفتم تیر خود را در محل هتل المپیک به کادر فنی معرفی کنند. اعضای تیم ساعت 19:15 همان روز یک جلسه تمرین را در محل کمپ تیم های ملی پشت سر خواهند گذاشت.
خسرو والی زاده افزود: تیم ملی کشورمان ساعت 4 بامداد روز چهارشنبه از تهران بطور مستقیم عازم وین می شود و سپس از فرودگاه آن شهر به محل اردو که در 170 کیلومتری پایتخت اتریش قرار دارد، انتقال داده خواهد شد.
تمرینات تیم از عصر همان روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا روز 18 تیرماه ادامه خواهد داشت. تیم ایران 19 تیر به کشور بازخواهد گشت تا خود را برای دیدار دوستانه با ماداگاسکار و دو دیدار رفت و برگشت با مالدیو در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 آماده کند.

ضمنا تیم ایران در اردوی اتریش قرار است یک دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم باشگاهی «متالیست خارکوف» از اوکراین برگزار نماید. این دیدار طبق برنامه، روز 13 تیرماه برگزار خواهد شد. البته یک دیدار تدارکاتی نیز برای روز 18 تیر ازسوی کادر فنی پیش بینی شده که احتمال دارد دیداری درون اردویی میان بازیکنان حاضر در اردو باشد.

بازیکنانی که پیش از این ازسوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران برای حضور در اردوی تدارکاتی اتریش دعوت شده اند، عبارتند از:

دروازه بانان:
مهدی رحمتی – شهاب گردان – علیرضا حقیقی و میثاق معمارزاده

مدافعان:
خسرو حیدری – حسین ماهینی – سید جلال حسینی – هادی عقیلی – محمد نصرتی – پژمان منتظری – احسان حاج صفی و مهرداد پولادی

بازیکنان میانی:
آندرانیک تیموریان – قاسم حدادی فر – مصطفی سیفی – پژمان نوری – محمدرضا خلعتبری – حمید علی عسگری – هادی نوروزی – علی کریمی – میثم بائو – آرش افشین – میلاد زنیدپور – ایمان مبعلی و مازیار زارع

مهاجمان:
کریم انصاریفرد – رضا نوروزی – سعید دقیقی – مهرداد اولادی و محمد قاضی.


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: