تیم فوتسال شهید منصوری قرچک نخستین دیدار خود در چارچوب مرحله گروهی مسابقات فوتسال جام باشگاه.های آسیا را با پیروزی مقابل نماینده ازبکستان پشت سرگذاشت. به گزارش مهر، تیم فوتسال شهید منصوری قرچک، نماینده کشورمان در دومین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه.های آسیا نخستین دیدار خود در چارچوب مرحله گروهی این رقابت.ها را برابر "اردوس" ازبکستان برگزار کرد. این دیدار که از ساعت 15:30 امروز یکشنبه در سالن ورزشگاه اختصاصی الریان برگزار شد، در پایان به برتری 4 بر 2 تیم شهید منصوری ایران انجامید.
برای تیم شهید منصوری در این بازی محمد اسماعیل وطنخواه، محمد کشاورز، مرتضی عظیمایی و مسعود دانشور موفق به گلزنی شدند و گل.های تیم اردوس ازبکستان نیز توسط "کنستانتین سرویداف" و "جلال الدین شریف.اف" به ثمر رسید.
با این پیروزی تیم شهید منصوری سه امتیازی شد و جایگاه نخست گروه b مسابقات فوتسال جام باشگاه.های آسیا را تا پیش از برگزاری دیدار امروز تیم.های جی اچ بانک تایلند و الصداق لبنان به دست آورد.
- این مسابقات امروز با برگزاری دو دیدار طبق برنامه زیر پیگیری می شود:
یکشنبه - 5/4/1390
* جی اچ بانک تایلند - الصداق لبنان، ساعت 18، سالن ورزشگاه الریان (گروه b)
* الریان قطر - الکرخه عراق، ساعت 20:30، سالن ورزشگاه الریان (گروه a)
تیم فوتسال شهید منصوری قرچک فردا دوشنبه در دومین دیدار خود در چارچوب مرحله گروهی مسابقات فوتسال جام باشگاه.های آسیا به مصاف تیم الصداق لبنان می رود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: