رقابت..های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام کودک با قهرمانی تیم.های ایران در هر دو رشته آزاد و فرنگی به پایان رسید.به گزارش مهر، شانزدهمین دوره رقابت.های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام کودک که از شنبه و با حضور کشتی گیران نوجوانانی از کشورهای ایران، آذربایجان، ترکیه، ارمنستان، گرجستان و عراق در تبریز آغاز شده بود، عصر یکشنبه با قهرمانی تیم.های آزاد و فرنگی کشورمان به پایان رسید.
در این مسابقات که در رشته فرنگی تمامی سرمایه.های ایران به جز چهار مدال.آور جام پیروزی و در کشتی آزاد نیز تنها 10 کشتی گیر غایب بودند، از مجموع 20 مدال طلا، 10 مدال به خارجی.ها رسید.
- رده بندی این رقابت.ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

42 کیلوگرم: 1- مهمت آزین خانلی (ترکیه)، 2- صادق صادق.اف (آذربایجان)، 3- مهدی نیازی (ایران) و خیراله قهرمانی (ایران)، 5- احمدرضا حجبری (ایران) و هادی جوکار (ایران)

46 کیلوگرم: 1- مصطفی یعقوبی (ایران)، 2- سلیمان آتلی (ترکیه)، 3- پیمان بیابانی (ایران) و روسلان قاسم.اف (آذربایجان)، 5- سجاد علی فاخر (عراق) و داریوش رستمی (ایران)

50 کیلوگرم: 1- باقر سورکی آزاد (ایران)، 2- علی محمدزاده (ایران)، 3- ماسیم قدیرلی (آذربایجان) و آرمن خاچاطوریان (ارمنستان)، 5- رامز دارچیدزه (گرجستان) و روسلان سورخایف (آذربایجان)

54 کیلوگرم: 1- پرویز ابراهیم.اف (آذربایجان)، 2- سیدعلی محمد محمدی (ایران)، 3- رضا اطری (ایران) و حسین سراجی (ایران)، 5- سامان شجاعی (ایران) و جاهید حسن زاد (آذربایجان)

58 کیلوگرم: 1- جوشن گون عظیم.اف (آذربایجان)، 2- رائوپی شاکول اوغلی (گرجستان)، 3- بهمن تیموری (ایران) و فرزاد کولیوند (ایران)، 5- ایمان باقری (ایران) و بهزاد احسان پور (ایران)

63 کیلوگرم: 1- محمد مکتب.دار (ایران)، 2- الچین ممدوف (آذربایجان)، 3- مهمت ولکاناسان (ترکیه) و بهرام محمدقاسمی (ایران)، 5- محمد رجبی (ایران) و وحید دباغ زاده (ایران)

69 کیلوگرم: 1- حمیدرضا زرین پیکر (ایران)، 2- شعیب سلیمانی (ایران)، 3- مهران لرستانی (ایران) و امیررضا افشار (ایران)، 5- مصطفی سعیت تورکایا (ترکیه) و عمری گرجیدزه (گرجستان)

76 کیلوگرم: 1- علی موجرلو (ایران)، 2- گئورگی ملیکی شویلی (گرجستان)، 3- فاتح آردین (ترکیه) و محمدعلی کلانتری (ایران)، 5- امیر موید واهان (عراق) و رضا شاه محمدپور (ایران)

85 کیلوگرم: 1- ماگومد سلطان زاکادوف (آذربایجان)، 2- مسعود نوری (ایران)، 3- محمود آنتیس آلتون (ترکیه) و حسین شهبازی (ایران)، 5- محمدعلی موثقی (ایران) و ماگومد عبدالخلیل اف (آذربایجان)

100 کیلوگرم: 1- ابراهیم کاشیول (ترکیه)، 2- سعید عموزاده (ایران)، 3- آلان محمد عبدالکریم (عراق) و عباس با اصل (ایران)، 5- آرتور ابراهیمیان (ارمنستان) و مهدی گنبدانی (ایران)

رده بندی تیمی:

1- ایران 93 امتیاز

2- آذربایجان 66 امتیاز

3- ترکیه 65 امتیاز

4- گرجستان 37 امتیاز

5- عراق 27 امتیاز

6- ارمنستان 22 امتیاز

کشتی فرنگی:

42 کیلوگرم: 1- رامیز ممدوف (آذربایجان)، 2- ملیک وسکانیان (ارمنستان)، 3- راسیم صفربایف (آذربایجان) و ایراکی شاوادزه (گرجستان)، 5- الکون حسین اف (آذربایجان) و میساک ساهاکیان (ارمنستان)

46 کیلوگرم: 1- گیگام سرکیسیان (ارمنستان)، 2- علی کلاوی (ایران)، 3- گیزو ملادزه (گرجستان) و علی ممدوف (آذربایجان)، 5- فلیکس ترتیسیان (ارمنستان) و هادی تختاوی (ایران)

50 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (ایران)، 2- علیرضا غلامحسینی (ایران)، 3- ایوب ولی پور (ایران) و مهدی رستم.پور (ایران)، 5- سامان رضوانی.پور (ایران) و باکوری گوگولی (گرجستان)

54 کیلوگرم: 1- ساگیت گولیف (آذربایجان)، 2- سیدمیثم رمضانی (ایران)، 3- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) و سینا رجبی (ایران)، 5- پیام رحیمی (ایران) و میلاد ندایی (ایران)

58 کیلوگرم: 1- المان مختاراف (آذربایجان)، 2- رئوف علی اکبرلی (آذربایجان)، 3- رامین طاهری (ایران) و جاوید نفس.اف (آذربایجان)، 5- لیس صباح حسان (عراق) و سید مجید هاشمی (ایران)

63 کیلوگرم: 1- فرشاد بلفکه (ایران)، 2- پرهام قنبری (ایران)، 3- آلموز ولی یف (آذربایجان) و سجاد فرح.پور (ایران)، 5- گئورگی توئیدزه (گرجستان) و اورخان ممدلی (آذربایجان)

69 کیلوگرم: 1- علی شریفی (ایران)، 2- حاجی مراد باقمانوف (آذربایجان)، 3- آساتور آرشاکیان (ارمنستان) و صاحب دریایی (ایران)، 5- گئورگی چخارتیشویلی (گرجستان) و مرصاد مرغزاری (ایران)

76 کیلوگرم: 1- ادریس ابراهیمی (ایران)، 2- زوری ملیکیان (ارمنستان)، 3- سرخان جهانگیر (آذربایجان) و مهدی ابراهیم زاده (ایران)، 5- رامیز نورزاف (آذربایجان) و سبحان نعیمایی (ایران)

85 کیلوگرم: 1- کارن آبکاریان (ارمنستان)، 2- امیرحسین خانپور (ایران)، 3- تورمن ایوب اف (آذربایجان) و مجید محمودی (ایران)، 5- گئورگی مدینارادزه (گرجستان) و نیکولاس کاخلاشویلی (گرجستان)

100 کیلوگرم: 1- آرش عرب (ایران)، 2- بابک رزم پوش (ایران)، 3- آرمان نظری (ایران) و امیر زرین چگینی (ایران)، 5- محمد بیرانوند (ایران) و حیدر عبدالرحیم غریب (عراق)

رده بندی تیمی:

1- ایران 90 امتیاز

2- آذربایجان 75 امتیاز

3- ارمنستان 56 امتیاز

4- گرجستان 42 امتیاز

5- عراق 24 امتیاز

تیم.های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشورمان مرداد و شهریورماه سال.جاری در رقابت.های آسیایی تایلند و جهانی مجارستان شرکت می کنند.


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: