[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  شرکت مخابراتی AT&T آمریکا گوشی هوشمند جدید LG موسوم به Thrill 4G را که برای آن قابلیت.های سه.بعدی در نظر گرفته شده است ظرف دو ماه آتی روانه بازار می.کند و به عبارت دیگر کاربران از تابستان امسال می.توانند گوشی هوشمند سه.بعدی در اختیار داشته باشند.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی هوشمند با قیمتی معادل گوشی.های غیرسه.بعدی عرضه می.شود. شرکت LG از هم.اکنون تبلیغات این گوشی را در سینماهای سه.بعدی سراسر دنیا آغاز کرده و طی آن توضیح داده است که کاربران از تابستان امسال می.توانند آن را خریداری کنند.

  این گوشی هوشمند به گونه.ای طراحی شده است که کاربران به کمک آن می.توانند عکس.ها و تصاویر سه.بعدی را با آن تهیه کرده و به اشتراک بگذارند. نمایشگر لمسی 3/4 اینچی این گوشی هوشمند نیز به صورت سه.بعدی طراحی شده است و کاربر در آن می.تواند تصاویر سه.بعدی را بدون نیاز به عینک مخصوص مشاهده کند.

  برای این گوشی هوشمند خروجی HDMI برای اتصال به گیرنده.های تلویزیونی سه.بعدی نیز در نظر گرفته شده است و کاربران در آن می.توانند بازی.های رایانه.ای سه.بعدی، تصاویر ویدیویی سه.بعدی موجود در سایت یوتیوب و کلیه محتوای سه.بعدی اینترنتی را مشاهده کنند.


 • موضوعات مشابه: