تصاویر iPhone5 منتشر شد
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  ICTna.ir - شرکت اپل بر نمایشگر گوشی هوشمند آیفون تاکید فراوان دارد و جدیدترین تصاویر منتشر شده از مدل جدید این گوشی موسوم به iPhone 5 نشان می*دهد که نمایشگر آن را نسبت به مدل قبلی بزرگتر کرده است.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی جدید که باریک*تر از iPhone 4 طراحی شده، در کل به اندازه مدل قبلی خود ساخته شده است؛ اما اپل در این گوشی سعی کرده است که بخش اعظم بدنه را به نمایشگر اختصاص دهد و قاب بیرون بخش محدودی را اشغال کند. گوشی iPhone 4 شامل نمایشگر 5/3 اینچی می*شد و این در حالی است که تصاویر جدید منتشر شده iPhone 5 را با نمایشگر 9/3 اینچی معرفی کرده است.

  این نمایشگر تمام سطح بیرونی را تا لبه قاب در بر می*گیرد و بر این اساس، کاربر در قسمت رویی گوشی یک نمایشگر بزرگ را مشاهده می*کنند. در کنار این خبر شایعاتی در مورد گوشی iPhone mini نیز منتشر شده است که احتمال می*رود همزمان با iPhone 5 به دست کاربران برسد.

  منابع آگاه اعلام کرده*اند که اپل در ژوئن سال جاری iPhone 5 را به طور رسمی معرفی می*کند. گفته می*شود که این گوشی به پردازنده دوهسته*ای A5، پردازنده گرافیکی پیشرفته و سیستم NFC مجهز شده است.


  موضوعات مشابه: