تيم شهيد منصوري ايران عصر دوشنبه با پيروزي مقابل الصداق لبنان جواز حضور به مرحله نيمه نهايي رقابت هاي فوتسال جام باشگاه هاي آسيا را به دست آورد.به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه در سالن الريان دوحه قطر برگزار شد، تيم شهيد منصوري قرچك با نتيجه 5 بر 3 حريف خود را شكست داد و به عنوان نخستين تيم راهي مرحله نيمه پاياني شد.

گل هاي تيم شهيد منصوري را مرتضي عظيمايي (دو گل)، مسعود دانشور، احمدي پري آذر و اسماعيل وطن خواه به ثمر رساندند.

بازيكنان تيم شهيد منصوري قرچك در نيمه نخست با وجود برتري نسبت به حريف لبناني خود نتوانستند با پيروزي ميدان را ترك كنند.
سفيدپوشان شهيد منصوري در ابتداي بازي با پرس در تمام زمين، كنترل ميدان را در دست گرفتند و از كناره ها به سمت دروازه الصداق نزديك شدند اما درخشش «ربي جمال الكاخي» سنگربان حريف مانع از گلزني مهاجمان شهيد منصوري شد.
حملات پر دامنه تيم شهيد منصوري در اواسط نيمه نخست به ثمر نشست به طوريكه اين تيم بر روي حركت انفرادي احمد اسماعيل پور و ضربه دقيق مرتضي عظيمايي به گل رسيد.
پس از اين گل، عطش بازيكنان شهيد منصوري كاهش يافت تا شرايط براي خودنمايي بازيكنان سخت كوش الصداق فراهم شود.
آبي پوشان الصداق كه در اين بازي چشم به ضد حملات سرعتي خود دوخته بودند در اواخر اين نيمه بر روي شوت ديدني مروان گورگيس به گل رسيدند تا با شكست به رختكن نروند.
نيمه دوم نيز با حملات بازيكنان شهيد منصوري آغاز شد، آنان با سرعت دادن به بازي دو گل وارد دروازه تيم حريف كردند تا در آستانه صعود به مرحله بعدي قرار گيرند.
در ادامه بازي، تيم الصداق در يك ضد حمله سرعتي و شوت خالد تاكاجي به گل رسيد تا نتيجه بازي به حداقل برسد اما عظيمايي و پري آذر دو گل وارد دروازه تيم حريف كردند تا نماينده ايران با اقتدار گام به مرحله بعدي رقابت ها بگذارد.
مسعود دانشور در اين ديدار كارت زرد از داور بازي دريافت كرد تا آخرين ديدار شهيد منصوري در مرحله مقدماتي جام باشگاه هاي آسيا را از دست دهد.
تيم شهيد منصوري قرچك عصر فردا در سومين ديدار خود در مرحله مقدماتي اين رقابت ها به مصاف تيم جي اچ بانك تايلند مي رود.
تيم شهيد منصوري قرچك عصر يكشنبه در آغاز اين دوره از رقابت ها با نتيجه چهار بر دو تيم آردوس ازبكستان را شكست داده بود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: