رئيس كل دادگستري استان اصفهان از آغاز محاكمه هشت نفر از متهمان پرونده تجاوز به عنف خميني شهر خبر داد و افزود: متهمان اين پرونده 16 نفر هستند. به گزارش واحد مركزي خبر، غلامرضا انصاري گفت: به دستور رئيس قوه قضاييه، پرونده متهمان بطور فوق.العاده در شعبه 18 دادگاه كيفري استان بررسي مي.شود و بر همين اساس نخستين جلسه رسيدگي به اتهامات آنان برگزار شد.
وي با بيان اين.كه رسيدگي به اين پرونده به علت مسائل منافي عفت غير علني برگزار مي.شود افزود: متهمان در دادگاه به جنايت خود اعتراف كردند .و بزودي حكم آنان بدون هيچگونه اغماضي صادر مي.شود.
انصاري افزود: هر فردي كه به حريم خصوصي مردم وارد شود،عملش غيرقانوني، غيرشرعي و ناپسند است و بايد با آنان برخورد قاطع صورت گيرد تا براي افراد ساده لوح يا شرور و شياد و متجاوزان به حريم خصوصي عبرت شود.
رئيس كل دادگستري اصفهان بابيان اين.كه چند نفر از متهمان اين پرونده داراي سوابق شرارت و قمه كشي هستند گفت: هيچ كس حق تعدي به حريم خصوصي ديگران را ندارد و افراد درمحيط و حريم خصوصي خود آزاد هستند.
سوم خرداد امسال، عده.اي از افراد شرور و متجاوز نيمه شب با ورود به يك ميهماني خصوصي خانوادگي در يكي از باغ.هاي اطراف شهرخميني شهر در محدوده غربي اصفهان، مردان حاضر در اين ميهماني را حبس و با انتقال زنان به محلي ديگر به آنان تجاوز به عنف كردند و سپس متواري شدند.
تاكنون 10 نفر از متهمان اين حادثه بازداشت شده.اند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید